Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

I Targi Wędkarskie „Sów-Pol” już wkrótce w Rzeszowie

fot. Kuba Kluz
1. Wnętrze sklepu Sów-Pol

Liczba fanów wędkarstwa w Rzeszowie stale się zwiększa. Załoga sklepu wędkarskiego „Sów-Pol” doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego przygotowała prawdziwą gratkę dla każdego wędkarza!
Wnętrze sklepu "Sów-Pol" w Rzeszowie

Wędkarze z ul. Krzyżanowskiego w Rzeszowie


„Sów-Pol” to z pewnością jeden z największych sklepów wędkarskich na Podkarpaciu. Mieści się on przy ul. Krzyżanowskiego 4D. Stali klienci, a także obsługa na najwyższym poziomie przyczyniają się do tego, że panująca tam atmosfera z miejsca wprowadza gościa w odpowiedni klimat.


-Jestem tu od początku istnienia tego sklepu. Powstał on w, bodajże, 2017 r. i cały czas jestem tu razem z nim, próbując go rozbudowywać – mówi Paweł Pyrda, jeden ze sprzedawców, a jednocześnie zapalony wędkarz.
Pan Paweł Pyrda, dzięki swojemu doświadczeniu, jest w stanie pomóc każdemu wędkarzowi

Wybór naszego rozmówcy nie był przypadkowy. Wchodząc bowiem do wnętrza sklepu, klient od razu może zwrócić uwagę na sporą liczbę pucharów i dyplomów za zajęcie 1. miejsca w podkarpackich konkursach wędkarskich. Wszystkie one należą do Pawła – zarówno on, jak i pozostali zatrudnieni w sklepie sprzedawcy, to znakomici wędkarze z wieloletnim doświadczeniem. W razie potrzeby, to właśnie oni czuwają nad tym, aby klienci opuścili sklep z odpowiednim dla nich sprzętem.I Targi Wędkarskie


Dbając o ciągły rozwój, a także wychodząc naprzeciw starym oraz nowym klientom, załoga sklepu przygotowała wyjątkowe wydarzenie – w dniach 10-12 lutego 2023 r., w siedzibie sklepu, odbędą się I Targi Wędkarskie „Sów-Polu” w Rzeszowie.
Asortyment sklepu jest spory i na najwyższym poziomie

-Targi to idealny czas, żeby zobaczyć i, przede wszystkim, dotknąć sprzętu, wziąć do ręki wędzisko i kołowrotek wybranej marki, zobaczyć nowości na sezon 2023... Nasi profesjonalni sprzedawcy, a zarazem doskonali wędkarze, są do Państwa dyspozycji – zapowiada Robert Sówka, właściciel sklepu.


Główną atrakcją Targów będzie loteria, podczas której klienci będą mogli zawalczyć o atrakcyjne nagrody. Zdecydowanie jedną z najbardziej atrakcyjnych z nich może być wędka PRESTON SUPERA FEDER o wartości aż 1.000,00 zł. Nagród będzie jednak o wiele więcej. A jeśli nawet komuś szczęście nie dopisze, to i tak wszystkich czekają liczne promocje, sięgające nawet 15-30%!
Na klientów sklepu czekają atrakcyjne nagrody

Niespodzianki czekają także na najmłodszych adeptów wędkarstwa. Wszystkie one będą całkowicie gratis. Co więcej, najmłodsi zyskają też możliwość obejrzenia w sklepowym akwarium ryb, które zamieszkują nasze zbiorniki wodne: leszczy, płotek, kiełbi, okoni, karasi, karpi i nie tylko.
W sklepie wędkarskim musi być również odpowiedni klimat

W dniach trwania targów przed sklepem będzie również prezentowana kompletna łódź wędkarska z silnikiem, echosondą, dwoma obrotowymi fotelami, która będzie również w ofercie dla klientów sklepu na 2023 r.Goście specjalni


Z okazji wydarzenia, do Rzeszowa przyjadą wybitni specjaliści, a wręcz gwiazdy polskiego wędkarstwa. Wszyscy przybyli będą mieli okazję do rozmowy z nimi i wymiany uwag.


Sklep odwiedzi m.in. Dariusz Bogucki reprezentujący firmę SENSAS i marki Gunki, Ilex i Starbaits.


Nowości firmy FederBait zaprezentuje Pan Bartłomiej Lelek - czołowy zawodnik federowy w Polsce, a jednocześnie właściciel firmy FederBait. Wówczas odbędzie się też pokaz profesjonalnego przygotowania zanęt, a ponadto również pracy kulek i dumbelsów w sklepowym akwarium.
Widok na sklep od strony ul. Krzyżanowskiego

Pojawią się również Tomasz Kogut, Maciej Ziębicki i Marcin Barszczowski, którzy zaprezentują odpowiednio produkty firm Daiwa, Garbolino i Sakura, a także Preston.


Z kolei w niedzielę, 12 lutego, Targi odwiedzą Paweł i Anna Grzegorzewscy. On jest jednym z najlepszych zawodników wyczynowych w wędkarstwie spławikowym w regionie i Polsce, zaś ona w 2021 r. zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski.


Podczas targów będzie można też w sklepie spotkać zawodników Wędkarskiego Klubu Sportowego Sów-Pol sekcji federowej i spiningowej.


Jeśli kochasz wędkarstwo lub też chcesz się go dopiero nauczyć, to Targi „Sów-Polu” są właśnie dla ciebie! 

1. Wnętrze sklepu Sów-Pol

1. Wnętrze sklepu Sów-Pol

3. Sklep z zewnątrz od ul. Krzyżanowskiego

3. Sklep z zewnątrz od ul. Krzyżanowskiego

8.

8.

1. Wnętrze sklepu Sów-Pol

1. Wnętrze sklepu Sów-Pol

4. Pan Paweł Pyrda jest zawsze gotów, by pomóc klientowi

4. Pan Paweł Pyrda jest zawsze gotów, by pomóc klientowi

6. W sklepie wędkarskim nie może też zabraknąć ryb

6. W sklepie wędkarskim nie może też zabraknąć ryb

10. Nagrody już czekają na zwycięzców

10. Nagrody już czekają na zwycięzców

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Komentarze