Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"NAUKOLATEK - Nastoletni Naukowiec" - konkurs na mini projekty badawcze

Zdjęcie podglądowe
study-g2ac2c2957_1920

Autor: fot. pixabay

Politechnika Rzeszowska organizuje konkurs na mini projekty badawcze "NAUKOLATEK - Nastoletni Naukowiec". Skierowany on jest do szkół ponadpodstawowych w województwie podkarpackim.

W obszarze Nauka zaplanowany został cykliczny konkurs na mini projekty badawcze dla wybitnych uczniów szkół ponadpodstawowych województw lubelskiego, podkarpackiego oraz podlaskiego pn. „NAUKOLATEK – Nastoletni Naukowiec”.

Każda edycja konkursu zakończy się konferencją łączącą uczelnie z Sieci ze szkołami ponadpodstawowymi. Zostaną na niej zaprezentowane najlepsze projekty z każdego województwa i wybrane najlepsze prace w kontekście użyteczności dla społeczeństwa.

Szkoły ponadpodstawowe z województwa podkarpackiego będą mogły wziąć udział w konkursie na projekty o tematyce nawiązującej do profilu kształcenia i badań naukowych realizowanych na Politechnice Rzeszowskiej. Każdym trzyosobowym zespołem uczniowskim będzie opiekował się pracownik dydaktyczny szkoły oraz pracownik zatrudniony na Politechnice Rzeszowskiej. Zespół może ubiegać się o finansowanie projektu w kwocie do 10.000 zł i finansowanie opieki nauczyciela w kwocie 2.500 zł, zaś pracownik Politechniki Rzeszowskiej otrzyma dodatek w wysokości 2.500 zł.

Nabór do I edycji konkursu trwa do 28 lutego 2023 r. Wnioski wg wzoru należy przesyłać w formie pliku PDF na adres [email protected], a następnie jeden egzemplarz wydrukowanego i podpisanego wniosku należy przesłać do Organizatora konkursu na adres: Biuro Promocji, Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów.

 

Podziel się
Oceń

Komentarze