Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Wylicytuj koszulkę Stali Rzeszów i pomóż Oliwce Kret z Kolbuszowej

Wylicytuj koszulkę Stali Rzeszów i pomóż Oliwce Kret z Kolbuszowej
licytacje
Wracamy do tematu zbiórki, którą zorganizował klub "Morsa Słoneczko" z gminy Głogów Małopolski. Morsy podczas podsumowania zbiórki (zebrano 45 tysięcy złotych) napisały, że nie wszystkie vouchery i gadżety, które otrzymali na od firm, czy sponsorów zostały wylicytowane podczas pikniku dla Oliwki Kret.

Wszystkie te rzeczy trafiają w tym momencie na grupę na Facebooku, gdzie można wylicytować te rzeczy. Zasada jest prosta: licytujemy w komentarzach.

Do jutra trwa m.in licytacja koszulki i vouchera na rundę wiosenną (umożliwia on wejście na wszystkie mecze Stali, które klub rozegra u siebie). Przedmiot ten przekazał Ryszard Kalisz prezes firmy Fibran Polska. Już wiele razy przekazywał on koszulki i inne gadżety na licytacje, by pomóc chorym i potrzebującym. Tym razem również. Należą mu się za to wielkie słowa podziękowania!

To oczywiście nie wszystko co można wylicytować. Pan Rafał Prucnal na piknik przekazał voucher na pobyt w swoim Gospodarstwie Agroturystycznym "Smoleń".  To już kolejny raz pana Rafała. Jeśli jeszcze nie odwiedziliście tego miejsca to musicie to zrobić! Miejsce to jest niezwykle urokliwe i wszyscy zakochują się w tym miejscu. Na pewno wiele osób będzie chciało wylicytować ten voucher. 

"Lot nad Krakowem"- szukasz romantycznego sposobu na spędzenie walentynek? Ten voucher będzie odpowiedni! Klub Morsa Słoneczko wystawił na grupę Facebook możliwość lotu balonem nad Krakowem. Tam to są dopiero widoki! 

Jak zapowiadał klub Morsa mają jeszcze bardzo dużo przedmiotów, które zostały przekazane przez ludzi dobrego serca, aby Oliwka była zdrowa. Ciężko je tutaj opisać, dlatego zapraszamy na grupę Facebook. Link do grupy na Facebooku tutaj.  

 

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów