Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

W Głogowie Małopolskim do wylicytowania sztab WOŚP

W Głogowie Małopolskim do wylicytowania sztab WOŚP
FB_IMG_1674801212951

Już w niedzielę 31 Finał WOŚP. W tym roku orkiestra zagra pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich". Jednym z wielu sztabów jest ten z Głogowa Małopolskiego. Wszystkie licytacje tego sztabu odbędą się w Restauracji Garnizona, ul. Rynek 42. Licytacje od godziny 19:00. 

Wylicytuj sztab WOŚP z Głogowa Małopolskiego

Finał WOŚP w Głogowie Małopolskim to wiele atrakcji i wydarzeń towarzyszących m.in morosowanie, darmowe badania z Centrum Medyczne Medyk. Znajdziemy również koncerty zespołów Iron Head, czy MiK Acoustic. 

Jeden fant wystawiony na aukcje, na pewno będzie cieszył się dużą popularnością. Sztab wystawił sam siebie. Jeśli potrzebujesz np posprzątania domu lub przekopania ogródka to macie idealną ekipę. 
 

Takiej licytacji jeszcze nie mieliśmy. Wystawiamy siebie na licytację, czyli cała nasza ekipa posprząta na przykład komuś chatę, albo wykosimy trawnik. Możemy porąbać drzewo, albo pomożemy wyplewić marchewkę 

Oczywiście rozważymy inne propozycje w miarę zdrowego rozsądku. Albo ktoś nas zaprosi na pizzę. Taka opcja też istnieje. Jest nas więcej niż na zdjęciu i mamy wiele talentów, wiec ogarniemy wszystko


Zobacz profil sztabu WOŚP W Głogowie Małopolskim. Tam znajdziecie więcej informacji o przedmiotach wystawionych przez ten sztab. 


Podziel się
Oceń

Komentarze