Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

70-latek aresztowany za stalking

70-latek aresztowany za stalking
policja


Na okres trzech miesięcy został atestowany 70-latek, który groził i nękał burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski i jego bliskim. Za popełniony czyn grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. 

Mieszkaniec powiatu mieleckiego według ustaleń policji nękał burmistrza od 2019! 70-latek pomawiał burmistrza w miejscach publicznych, umieszczał na przystankach autobusowych i innych miejscach obraźliwe wpisy, czy naruszał prywatność burmistrza Burmistrz złożył zawiadomienie na policję i w poniedziałek przed godziną 10 stalker został zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Zebrany materiał pozwolił na postawienie 70-latkowi pięciu zarzutów: uporczywego nękania, niestosowania się do orzeczonych środków karnych, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym oraz naruszenia nietykalności funkcjonariusza Policji.

Prokuratura złożyła wniosek 17 stycznia do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu p tymczasowy areszt dla 70-latka. Sąd przychylił się do wniosku i nałożył na niego trzymiesięczny areszt. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów