Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Klub Morsa Słoneczko zebrał 45 tys. złotych na leczenie Oliwki Kret z Kolbuszowej

Klub Morsa Słoneczko zebrał 45 tys. złotych na leczenie Oliwki Kret z Kolbuszowej
DF3A6929
Piknik, który odbył się w minioną niedzielę w Przewrotnem, w Gospodarstwie Agroturystycznym "Smoleń", dostarczył wiele emocji i wrażeń. Masa ludzi, wspaniała zabawa. Wszystko po to, aby zebrać na leczenie Oliwi Kret z Kolbuszowej. Koszt operacji w Niemczech przekraczał możliwości finansowe rodziny. To prawie 45 tysięcy euro. 

Klub Morsa Słoneczko podało na swojej stronie kwotę, którą zebrano- to prawie 45 tysięcy złotych. Kolejny raz ludzie dobrej woli pokazali serce. To oczywiście nie koniec licytacji dla Oliwki Kret. Oliwi wciąż możecie pomóc tutaj.
Kwota ta jeszcze wzrośnie, gdyż zostało nam sporo voucherów do zlicytowania ( opady deszczu zmusiły nas do przerwania licytacji). Vouchery te będą na bieżąco umieszczane na grupie licytacyjnej dla Oliwki ( szczegóły udostępnimy wkrótce).

- napisał Klub Morsa Słoneczko na swoim profilu Facebook. A więc czekamy z niecierpliwością i gratulujemy organizacji. Podsumowanie, listę sponsorów i wszystko co działo się w ubiegłą niedzielę może znaleźć tutaj.

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i tekst „KLUB ALUB MORSA 45000 SŁONECZKO Oziekujemy ujemy”

Fotorelację Arkadiusz Dzierżaka możecie oglądać tutaj

Foto poglądowe: Arkadiusz Dzierżak

 

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów