Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijany 41-latek spowodował kolizję. Był poszukiwany do odbycia kary więzienia

Pijany 41-latek spowodował kolizję. Był poszukiwany do odbycia kary więzienia
303-253495_mo2
Wczoraj w Łańcucie doszło do kolizji, którą spowodował 41-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Kierowca poruszał się samochodem marki Opel. 

Samochód został zauważony około godziny 19:30 przez funkcjonariuszy policji przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Sikorskiego. Miał niesprawne oświetlenie i uszkodzony przód. Kierujący samochodem został zatrzymany do kontroli. 

Osobą, która kierowała autem okazał 41-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami. Badanie alkomatem wykazało, że miał promil alkoholu we krwi. 
Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, a jego samochód był uszkodzony i nie miał aktualnych badań technicznych. 41-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i przodem swojego samochodu uderzył w inne auto. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

- przekazała Komenda w Łańcucie.

Co ciekawe 41- latek był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Noc spędził w policyjnym areszcie. Otrzymał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwym. Został także przewieziony do odbycia kary więzienia w zakładzie karnym.

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów