Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Kolizja w Rzeszowie. Sprawca był pod wpływem narkotyków

Kolizja w Rzeszowie. Sprawca był pod wpływem narkotyków
303-253346

Autor: fot. KMP Rzeszów

20-letni mieszkaniec Rzeszowa spowodował kolizję drogową, wjeżdżając w samochód i bramę wjazdową. Mężczyzna był pod wpływem narkotyków.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 16 stycznia po godzinie 8 rano w Rzeszowie. Policjanci zostali skierowania na ul. Batalionów Chłopskich, gdzie miało dojść do uszkodzenia bramy.

Sprawca kolizji był pod wpływem narkotyków


Na miejscu policjanci zastali 20-letniego mieszkańca Rzeszowa kierujacego nissanem. Na podstawie relacji świadków i uczestników ustalili, że mężczyzna uszkodził wyjeżdżającego z miejsca parkingowego volkswagena oraz bramę wjazdową.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość mężczyzny oraz poddali go badaniu na obecność środków odurzających. Okazało się, że wynik tego drugiego badania badania był pozytywny i wykazał obecność marihuany.

W związku z tym od 20-latka pobrano krew na obecność środków odurzających. Ponadto okazało się, że ma on aktywny zakaz prowadzenia pojazdu. 20-latek został doprowadzony do komendy, gdzie wykonano niezbędne czynności.

Teraz grozi mu odpowiedzialność za kierowanie samochodem i spowodowanie kolizji pod wpływem środków odurzających, uszkodzenie bramy, kierowania bez uprawnień oraz niestosowanie się do zakazu sądowego.

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów