Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jarosław Kaczyński na tiktoku

Jarosław Kaczyński na tiktoku
kaczynski-tiktok-720x420
Jarosław Kaczyński pojawił się na tiktoku razem z Piotrem Wawrzykiem, ministrem spraw zagranicznych. Czy to nowy sposób na pozyskanie przez PiS wyborców?

PiS ma problem zwłaszcza wśród młodych wyborców. Wiele sondaży pokazywało, że nie potrafią pozyskiwać tam swoich wyborców. Przegrywają z PO, a także nawet z Konfederacją. 

Jakiś czas temu osoby sympatyzujące z PiS stworzyły kanał "Okiem młodych". Jednak szybko został on wyśmiany przez wszystkie opcje polityczne. Młodzi ludzie z kanału atakowali przede wszystkim Donalda Tuska. 

Obecnie wielu polityków korzysta z tiktoka. Jest to nowy sposób docierania do ludzi. Zwłaszcza młodych. Trzeba jednak umiejętnie go wykorzystać. Być może dlatego na kanale tym pojawił się Jarosław Kaczyński?

Aby być trendy?

Partia PiS kojarzona jest jako partia ludzi starszych. Zmniejsza się dystans pomiędzy PiS, a PO. 

Wczoraj Piotr Wawrzyk nagrał filmik, w którym zdradził, że ma dla widzów niespodziankę. Był nim Jarosław Kaczyński. Przywitał się z ludźmi mówiąc: "Dzień dobry". Co najważniejsze zwrócił się do tych którzy go popierają i tych którzy go delikatnie mówiąc nie lubią. 

https://twitter.com/ChrisLashHist/status/1583355436597596161?t=KqF0XkAVK3Nj0mQcO9_b3g&s=19

 

 

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów