Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Festiwal Karpaty na Widelcu- przepis na sukces w Rzeszowie (fotorelacja)

Festiwal Karpaty na Widelcu- przepis na sukces w Rzeszowie (fotorelacja)
FB_IMG_1664128514781
Festiwal Karpaty na Widelcu przeszedł do historii. Zapowiedziany rok temu, zrealizowany w tym, wpisze się w historię Rzeszowa.

Dwa dni wspaniałej zabawy, gdzie mieszkańcy mogli posmakować regionalnych wyrobów, mieszkańcy podsumowywali zazwyczaj krótko "wspaniałe wydarzenie". Każdy na dwudniowej imprezie mógł znaleźć coś dla siebie. Wieczorem były koncerty, dzieci miały swoją strefę zabaw. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania.

Niektórzy zasugerowali, aby w następnym roku festiwal trwał trzy dni, a miejsce dla wystawców ustawić m.in na ulicy Trzeciego Maja i Grunwaldzkiej, bo Rynek w Rzeszowie okazał się zbyt mały na takie wydarzenie i taką liczbę wystawców. Oprócz kuchni karpackiej, można było też zobaczyć np. wyroby z drewna.


Bez wątpienia ważnym czynnikiem, który przyciągnął ludzi na wydarzenie była też pogoda. Oczywiście, że jest to czynnik niezależny od organizatorów, ale tu udało się trafić idealnie, a więc na Rynku były tłumy ludzi "Ciężko było się przecisnąć"- mówił Dominik z którym rozmawialiśmy o wrażeniach z festiwalu.

Festiwal to sukces Rzeszowa, który stanie się jego symbolem

Wśród tych, którzy odwiedzili rzeszowski Rynek słychać tylko zachwyt. Impreza im się podobała i nie ma wątpliwości, że na stałe wpisze się w kalendarz imprez Rzeszowa. Stanie się też symbolem. Już nie będzie tak, że ciężko będzie wskazać coś z czego słynie Rzeszów. Będzie to właśnie ta impreza. 

"Pyszna i wspaniała atmosfera"- napisała pani Kinga. Pani Urszula dodała "Po prostu nasz Prezydent! Coraz bliżej społeczności i oto chodzi". "Wczoraj było super a dziś mega"- zachwycała się pani Aldona. Pan Kamil napisał wczoraj "Świetna inicjatywa, wspaniałe wydarzenie i super zabawa"

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów