Wręczenie ponad 50 odznaczeń zasłużonym mieszkańcom Podkarpacia [ZDJĘCIA]
Ponad 50 zasłużonych mieszkańców województwa podkarpackiego zostało uhonorowanych podczas uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych, która odbyła się w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Wyróżnienia przyznano osobom szczególnie zaangażowanym w działalność społeczną, kulturalną, sportową oraz na rzecz lokalnych społeczności.
Fot. Jerzy Żygadło/PUW Rzeszów
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze