140 lat rzeszowskiego „Sokoła” – historia, patriotyzm i sport [ZDJĘCIA]
W Rzeszowie odbyły się obchody 140. rocznicy powstania Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”. Jednym z najważniejszych wydarzeń jubileuszu było otwarcie wystawy plenerowej „W jedności siła”. Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” od narodzin do współczesności, przygotowanej wspólnie przez Instytut Pamięci Narodowej oraz Związek Towarzystw Gimnastycznych „Sokół”.
Fot. IPN oddział w Rzeszowie
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze