Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 26 czerwca 2026 23:33
RZESZÓW INFO
Reklama

Artykuły

Muzyka, natura i dobra energia nad Wisłokiem! Wyjątkowe projekty na Reggae nad Wisłokiem 2026
Muzyka, natura i dobra energia nad Wisłokiem! Wyjątkowe projekty na Reggae nad Wisłokiem 2026
Już w sobotę, 30 maja, rzeszowskie bulwary zamienią się w tętniące życiem centrum muzyki i ekologii. W "Reggae nad Wisłokiem 2026 – Gramy dla klimatu" udział będzie można wziąć całkowicie bezpłatnie – wstęp na wydarzenie jest wolny. Impreza odbędzie się w Parku Kultury i Wypoczynku w Rzeszowie, na miejskich bulwarach, które co roku przyciągają tysiące mieszkańców i turystów. 04.05.2026 16:39    2
Zderzenie na al. Sikorskiego w Rzeszowie. Jedna osoba w szpitalu, utrudnienia do godz. 17
Zderzenie na al. Sikorskiego w Rzeszowie. Jedna osoba w szpitalu, utrudnienia do godz. 17
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś przed godziną 14 na al. Sikorskiego w Rzeszowie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych – Mercedesa i Volvo – jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala. 04.05.2026 15:20    2
Nowy park na Baranówce. Symbol 30 lat współpracy Rzeszowa z Nyíregyházą
Nowy park na Baranówce. Symbol 30 lat współpracy Rzeszowa z Nyíregyházą
Na rzeszowskiej Baranówce powstało nowe, wyjątkowe miejsce odpoczynku – park kieszonkowy przy ul. Tarnowskiej, który otrzymał nazwę na cześć węgierskiego miasta partnerskiego Nyíregyháza. To symboliczne upamiętnienie 30 lat współpracy między Rzeszowem a tym węgierskim ośrodkiem. 04.05.2026 15:11    1
Blisko 20 tysięcy maturzystów w regionie! „Tematy były życiowe, ale wymagały refleksji”
Blisko 20 tysięcy maturzystów w regionie! „Tematy były życiowe, ale wymagały refleksji”
Dzisiaj maturzyści w całym kraju rozpoczęli egzaminacyjny maraton od języka polskiego. W województwie podkarpackim do matury w 2026 roku przystąpiło około 18–20 tysięcy absolwentów, z czego w samym Rzeszowie – 3566 osób. Egzamin odbywał się w nowej formule i trwał łącznie 240 minut. 04.05.2026 14:49    2
Niebieski mundur, czerwone serce. Rzeszowscy policjanci, którzy po służbie ratują jako strażacy
Niebieski mundur, czerwone serce. Rzeszowscy policjanci, którzy po służbie ratują jako strażacy
Dla większości z nas koniec zmiany oznacza czas na odpoczynek i powrót do domowych pieleszy. Istnieją jednak tacy, dla których zdjęcie policyjnego munduru jest jedynie sygnałem do założenia strażackiego hełmu. W Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie służą funkcjonariusze, którzy udowadniają, że misja „pomagać i chronić” nie kończy się wraz z odbiciem karty na posterunku. To ludzie, u których pasja do ratowania życia jest silniejsza niż zmęczenie, a ich codzienna służba płynnie przenika się z działalnością w Ochotniczych Strażach Pożarnych. 04.05.2026 12:40
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ziomeks Treść komentarza: Mandaty powinny być adekwatne do zarobków, wtedy by się nauczyli jeździć i bardziej by respektowali wykroczenia. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 17:05 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Bardzo mądry człowiek miał swoje zdanie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Andrzej Szlachta zawieszony przez PiS. To konsekwencja głosowania ws. prezydenta Rzeszowa Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Zawsze możesz wyjechać do pięknych Niemiec, czy za Ural, zamiast tutaj żale wylewac i obrażać Polaków. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Patriota Treść komentarza: Pewnie wolał byś żeby było jak we Francji albo Anglii, ale tu jest Polska, i dobrze wiesz że bez strachu ze strony imigrantów to sami gwałci ile i mordercy by wjeżdżali, bardzo dobrze się chłopaki zachowały, co tamci imigranci robili w nocy na ulicy? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: stalowy Treść komentarza: Niestety, polacy to bydło. Od wieków to samo. Tak wiele nienawiści jest w tym społeczeństwie, że budzi to we mnie obrzydzenie i strach. Wstyd mi za mój kraj. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 09:21 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Kazimierz Dodaj Treść komentarza: Popieram środki zapobiegawcze w celu ochrony dzieci i całego społeczeństwa. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:59 Źródło komentarza: Konfederacja Korony Polskiej żąda kary śmierci. Grzegorz Braun o „fabryce śmierci” w Lutoryżu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama