Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Ostatni kolektyw ESK 2024 - Paweł Domagała i Gizmo Varillas

Znamy czwarty i zarazem ostatni kolektyw Koncert Głównego Europejskiego Stadionu Kultury. Już 21 czerwca w Parku Sybiraków w Rzeszowie wystąpią: Paweł Domagała i Gizmo Varillas z Hiszpanii.
Ostatni kolektyw ESK 2024 - Paweł Domagała i Gizmo Varillas

Źródło: Estrada Rzeszowska

Paweł Domagała - gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze piosenki i monologi kabaretowe, podkłada głos w filmach animowanych. Na swoim koncie ma cztery albumy studyjne – wydany w 2016 roku „Opowiem Ci o mnie”, dwa lata później - „1984”, w roku 2020 – album „Wracaj”, a w 2022 – czwarty album „Narnia”. Pawła Domagałę możecie też kojarzyć z takich filmów jak „80 milionów”, „Planeta Singli” czy „Wkręceni”. Jego piosenka „Weź nie pytaj” ma ponad 156 mln odsłon na YouTube.

 

Gizmo Varillas - hiszpański kompozytor i wokalista. Jego albumy: „El Dorado” (2017), „Dreaming of Better Days” (2018) oraz „Out of the Darkness” (2020) spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz z uznaniem krytyków muzycznych. Najnowszy singiel „Desde el Otro Lado” wprowadza do twórczości Gizmo pewną świeżość, będącą odzwierciedleniem jego transformacji osobistej i zawodowej. Premiera kolejnego krążka zaplanowana jest na 2025 roku.

 

W tym roku Koncert Główny odbędzie się 21 czerwca, a cały festiwal ESK potrwa trzy dni (21-23 czerwca).

fot. Materiały prasowe Estrady Rzeszowskiej

Organizatorzy: Narodowe Centrum Kultury Urząd Miasta Rzeszowa, Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Estrada Rzeszowska


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów