Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ponad 70 wystawców na Akademickich Targach Pracy WSPiA

Ponad 70 wystawców na Akademickich Targach Pracy WSPiA
targi pracy WSPiA
Spotkania  z pracodawcami, możliwość przesłania CV, szkolenia, webinaria oraz ponad 70 wystawców - tak będą wyglądały najbliższe Akademickie Targi Pracy organizowane przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą. W tym roku, ze względu na panująca pandemię, impreza odbędzie się on-line.

 

Targi on-line


Targi odbędą się w formie zdalnej, na specjalnie stworzonej stronie internetowej (targi.wspia.eu). Przez cały czas trwania targów dostępne będą m.in. wizytówki firm, instytucji, organizacji i organizacji studenckich oraz firm szkoleniowych. Uczestnicy targów będą mieli możliwość przesłania swojego CV do pracodawców. Dodatkowo w terminach określonych przez wystawców będą możliwe spotkania m.in. w formie wideo rozmów 1:1 oraz otwartych prezentacji, prelekcji i ciekawych warsztatów.

Wystawcy


W Akademickich Targach Pracy 2021 organizowanych przez WSPiA uczestniczyć będzie ponad 70 różnych wystawców. Będą to m.in. pracodawcy z sektora prywatnego i publicznego, instytucje rynku pracy i biznesu, służby mundurowe, firmy szkoleniowe, trenerzy oraz organizacje charytatywne i studenckie. Podczas Targów będzie można spotkać się także z przedstawicielami Kół Naukowych i Klinik doradczych działających w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej.

Szkolenia


Uczestnicy Targów będą mogli wziąć udział w szkoleniach i webinarach z zakresu kreowania pomysłów na biznes oraz tworzenia swojego wizerunku i wizerunku własnej firmy. Swoje szkolenia zaproponują także firmy doradztwa zawodowego, korporacje prawnicze, kancelarie adwokackie oraz firmy doskonalenia kompetencji miękkich.

Akademickie Targi Pracy w formie zdalnej rozpoczynają się we wtorek 16 marca 2021 r. i potrwają do poniedziałku 22 marca 2021 r. Oferty wystawców, szkoleń i webinarów dostępne sa na stronie targi.wspia.eu

Bez nazwy
Bez nazwy

34515
34515


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów