Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Ewa Leniart kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na prezydenta Rzeszowa

Ewa Leniart kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na prezydenta Rzeszowa
7K7A3543
O tym, że to Ewa Leniart będzie wystawiona przez PiS w wyborach spekulowano już od czasu odejścia Tadeusza Ferenca ze stanowiska prezydenta Rzeszowa. Dzisiaj (tj. 03.03 br.) Rzeszów News informuje, że decyzja już zapadła.

O tym, że PiS wystawi własnego kandydata wiemy już od dawna - W ocenie okręgowego zarządu ugrupowania nie ulega wątpliwości, że Prawo i Sprawiedliwość stoi przed ogromną szansą na sukces wyborczy, który umożliwi wdrożenie pozytywnych zmian i korekt w polityce miasta Rzeszów w kierunku optymalnego wykorzystania jego szans rozwojowych - napisano w komunikacie zarządu podkarpackiego PiS.

Taki scenariusz przewidywano już od dawna. Władze PiS zdecydowały, że Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki, będzie kandydatem partii w przyspieszonych wyborach na prezydenta Rzeszowa. Decyzję w tej sprawie musi jeszcze podjąć Komitet Polityczny PiS.

- Jestem osobą, która posiada kompetencje i predyspozycje do tego - zapewniała Ewa Leniart, w sobotniej rozmowie w RMF FM.

Wciąż nie wiadomo, kogo wystawi Koalicja Obywatelska, która zapowiadała wspólnego kandydata całej opozycji. Niestety, poniedziałkowa wizyta w Rzeszowie Borysa Budki niewiele w tej kwestii zmieniła.

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów