Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Koncert Małgorzaty Ostrowskiej na Bulwarach  finałem Senioraliów Rzeszowskich

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na wielki finał tegorocznych Senioraliów Rzeszowskich, który odbędzie się już w sobotę 16 września 2023 roku na Bulwarach. W bogatym programie wydarzenia znajdą się między innymi plenerowe targi dla Seniora, występy  artystyczne, pokaz mody „Stylowy Senior” oraz główna atrakcja imprezy, którą będzie koncert legendarnej piosenkarki rockowej Małgorzaty Ostrowskiej. Udział w całym dniu pełnym atrakcji jest bezpłatny.
  • Źródło: Rzeszowski Dom Kultury
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej na Bulwarach   finałem Senioraliów Rzeszowskich

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

Tegoroczne Senioralia Rzeszowskie, które organizowane są przez Rzeszowski Dom Kultury przy współpracy z Rzeszowską Radą Seniorów i Wydziałem Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rzeszowa wystartowały w dniu 9 września 2023 roku na Rynku. W wielkim otwarciu uczestniczyły tłumy mieszkańców, którzy wzięli udział w barwnym korowodzie oraz koncercie popularnej piosenkarki Izabeli Trojanowskiej. W kolejnych dniach na terenie całego Rzeszowa odbyło się ponad 40 wydarzeń podzielonych na tematyczne dni, których celem była aktywizacja i integracja rzeszowskich Seniorów.

Tygodniowe wydarzenie doczeka się teraz swojego wielkiego finału, który odbędzie się 
w sobotę 16 września 2023 roku w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach. 
W godzinach 13:00-18:00 na uczestników czekać będą plenerowe targi dla Seniora z udziałem wielu firm i instytucji, natomiast o godzinie 15:00 rozpocznie się program artystyczny, w ramach którego odbędą się występy Akademii Tańca 50+ oraz Teatru Pora na Seniora z Nowej Dęby, pokaz mody „Stylowy Senior” oraz pokazy tańca LEMON Salsa i Tanecznego Rzeszowa. 

O godzinie 17:30 rozpocznie się blok koncertowy, podczas którego na scenie wystąpią zespoły Klang oraz Syndrom Wojtuś Pan. Uroczyste zakończenie tegorocznych Senioraliów Rzeszowskich zaplanowano na godzinę 19:30. Zaraz po nim na uczestników wydarzenia czekać będzie główna atrakcja wieczoru, czyli koncert Małgorzaty Ostrowskiej – jednej z najbardziej oryginalnych 
i wszechstronnych postaci polskiej sceny muzycznej.

Senioralia Rzeszowskie organizowane są pod Honorowym Patronatem Ministra Rodziny 
i Polityki Społecznej Marleny Maląg oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka. Realizację wydarzenia wspierają: Sponsorzy – Adamed Pharma, Fitness For Life, Leroy Merlin, Leśny Pałac i Pub Spółdzielczy Rzeszów oraz liczni Partnerzy odpowiedzialni za dodatkowe atrakcje dla Seniorów. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów