Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Kinokawiarnia otwarta w Rzeszowie

Kinokawiarnia otwarta w Rzeszowie
otwarte kina
W najbliższy piątek, w związku z poluzowaniem przez rząd obostrzeń, ponownie otwierają się dwa rzeszowskie kina i teatr Wandy Siemaszkowej.

W piątek otwiera się kino Zorza w Rzeszowie oraz Kino za Rogiem. Helios oraz multikino nadal pozostają zamknięte. Kino Zorza przedstawiło na razie repertuar na pierwszy tydzień, tj. od 12 do 18 lutego br. Zgodnie z obowiązującymi zasadami, kino będzie działo w ścisłym reżimie sanitarnym. W placówce będą dostępne płyny do dezynfekcji, a na sali będzie dostępnych 50 proc. miejsc.

Kameralne Kino za Rogiem również ogłosiło, że od piątku wznawia swoją działalność. W ofercie kina dostępne będą seansy prywatne (max. 20 osób) w cenie 100 zł za projekcję. Oczywiście tutaj też trzeba stosować się do reżimu sanitarnego.

Swą działalność wznowił także Teatr im. Wandy Siemaszkowej. Na początek zaprasza widzów  na Walentynkowy weekend. W tych dniach wystawiony zostanie spektakl ,,Show and go!" w reżyserii Jerzego Satanowskiego. Teatr, podobnie jak inne instytucje kultury, otworzą się 12 lutego i będzie działał w ścisłym reżimie sanitarnym.

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów