Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Posiadał prawie 200 gramów narkotyków. Zatrzymała go policja

Posiadał prawie 200 gramów narkotyków. Zatrzymała go policja
pexels-kindel-media-7773260-ink
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukiwania jego mieszkania znaleźli prawie 200 gramów narkotyków marihuany i mefedronu. W piątek prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzuty, a sąd aresztował go na 2 miesiące. 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uzyskali informacje o mężczyźnie mogącym posiadać znaczne ilości środków odurzających. Wynikało z nich, że 37-letni mieszkaniec Rzeszowa narkotyki przechowuje w domu.  W związku z tym policjanci, w środę wieczorem, pojechali w rejon jego miejsca zamieszkania. Tam, przed blokiem zauważyli mężczyznę podobnego do podejrzanego. Policjanci wylegitymowali go i już razem z nim weszli do jego mieszkania.

W mieszkaniu, podczas przeszukiwania, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli susz roślinny, biały proszek oraz wagę elektroniczną. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to marihuana w ilości ponad 195 gramów i niespełna 2 gramy mefedronu. W związku z tym policjanci zatrzymali 37-latka.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wyjaśnieniem sprawy i zebraniem materiału dowodowego zajęli się policjanci z wydziału do zwalczania przestępczości pseudokibiców komendy miejskiej. Zebrane materiały przez rzeszowskich funkcjonariuszy, trafiły do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. W piątek prokurator wszczął śledztwo i przesłuchał podejrzanego 37-latka. Prokurator przedstawił mu zarzut znacznej ilości środków odurzających, a także wystąpił do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania. Sąd Rejonowy w Rzeszowie przychylił się do wniosku prokuratora i w piątek aresztował mężczyznę na 2 miesiące.

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów