Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
RZESZÓW INFO
Reklama

Ugodził nożem syna swojej partnerki. 35-latek trafił do aresztu

Podziel się
Oceń

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w nocy z piątku na sobotę (3/4 lipca), na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Podczas rodzinnej sprzeczki 35-letni mężczyzna miał ugodzić nożem 23-latka. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala, a podejrzany został zatrzymany przez policję. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym.
Ugodził nożem syna swojej partnerki. 35-latek trafił do aresztu

Źródło: KMP Rzeszów

Do ataku doszło po kłótni

Zgłoszenie o rannym mężczyźnie wpłynęło do służb ratunkowych w sobotę po godzinie 4 rano. Dyspozytor numeru alarmowego 112 przekazał informację o 23-latku z raną kłutą, który znajdował się na al. Kopisto i pilnie potrzebował pomocy.

Na miejsce skierowano policjantów oraz zespół ratownictwa medycznego. Ustalono, że chwilę wcześniej pod jednym z bloków przy ul. Paderewskiego doszło do sprzeczki słownej, podczas której konkubent matki poszkodowanego miał ugodzić go ostrym narzędziem w okolice klatki piersiowej.

Ranny trafił do szpitala

23-letni mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu specjalistycznej pomocy medycznej.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Sprawca zatrzymany kilkanaście minut później

Funkcjonariusze szybko namierzyli i zatrzymali 35-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna przebywał pod wskazanym adresem.

Badanie alkomatem wykazało, że w chwili zatrzymania miał blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie. Po wykonaniu niezbędnych czynności został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań.

Policja zabezpieczyła ślady

Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny, a technik kryminalistyki zabezpieczył materiał dowodowy. Dalsze czynności prowadzili policjanci z Komisariatu Policji na Nowym Mieście, którzy zgromadzoną dokumentację przekazali do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów.

Sąd zdecydował o areszcie

W poniedziałek prokurator skierował do Sądu Rejonowego wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do tego wniosku.

35-letni mieszkaniec Rzeszowa najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Za zarzucany mu czyn grozi kara do 20 lat pozbawienia wolności.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama