Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Festiwal dla osób niepełnosprawnych ,,Barwy Sztuki"

Festiwal dla osób niepełnosprawnych ,,Barwy Sztuki"
festiwal-ink
W mieście partnerskim Rzeszowa - Łucku odbędzie się Międzynarodowy Festiwal dla osób niepełnosprawnych - ,,Barwy Sztuki". Każdy uczestnik będzie miał okazję zaprezentować swoje rodzinne miasto, jego historię oraz ciekawostki.  Uczestnictwo w festiwalu jest możliwe zarówno osobiście, jak i zdalne. Uczestnicy będą mogli pogłębić swoją wiedzę o historii innych miast na Ukrainie i za granicą. 

Szczegóły konkursu


Konkurs odbywać się będzie od 4 do 6 czerwca w mieście partnerskim Rzeszowa - Łucku. Jego celem jest zaangażowanie osób niepełnosprawnych w różne dziedziny sztuki, odkrywanie nowych talentów i doskonalenie umiejętności. Będzie to także idealna promocja rehabilitacji i socjalizacji osób niepełnosprawnych. Cały festiwalu jest bezpłatny, a wziąć w nim udział można zarówno osobiście, jak i zdalnie. Maksymalna liczba uczestników jednej grupy to 10 osób łącznie z osobami towarzyszącymi. Uczestników festiwalu wybiera komitet organizacyjny. Zakwaterowanie i wyżywienie zapewniają organizatorzy festiwalu. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach typu hostel, które spełniają wymogi dla osób niepełnosprawnych. Wszyscy otrzymają oficjalne zaproszenie oraz szczegółowy program wydarzeń, a także zostaną nagrodzeni dyplomami festiwalu i cennymi upominkami.

Dla tych, którzy zdecydują się wziąć udział zdalnie - wykonawca/solista lub lider zespołu weźmie udział w konferencji, która odbędzie się w ramach festiwalu.

Aby wziąć udział w festiwalu należy:

  • przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz ankietę (w załączniku) do 30 kwietnia 2021 r. na adres e-mail: [email protected]. W temacie należy umieścić:


-  ,,Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Osób niepełnosprawnych ,,Barwy Sztuki" - jeśli zamierzają Państwo wziąć udział osobiście

- ,,Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Osób niepełnosprawnych" Barwy Sztuki - zdalny udział" - jeśli zamierzają Państwo wziąć udział zdalnie

Dokumenty należy składać wyłącznie drogą elektroniczną (podpisany wniosek w formacie PDF oraz wypełnioną ankietę w edytorze tekstu MS Word). Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć film z występu grupy/solisty o długości do 5 minut oraz 5 wysokiej jakości zdjęć, które zostaną wykorzystane do prezentacji uczestników przed występem.

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów