Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Masłowski poparł Warchoła. Mówi, że nic za to nie chce

Masłowski poparł Warchoła. Mówi, że nic za to nie chce
warchoł i masłowski-ink (1)
Maciej Masłowski, który miał startować w wyborach uzupełniających na prezydenta Rzeszowa, poparł dzisiaj innego kandydata Marcina Warchoła, posła i wiceministra, związanego z Solidarną Polską.

– Doszedłem do wniosku, że nasze programy są bardzo podobne, dlatego zdecydowałem się poprzeć pana Marcina, Marcina po prostu – mówił na konferencji prasowej Masłowski. – Zgoda buduje, więc mam nadzieję, że razem zbudujemy program dla tego pięknego miasta. Pomysły Marcina, choćby ten z windami dla seniorów, to bardzo dobre pomysły, które można bez trudu zrealizować – zapewniał Masłowski.
Na pytanie, gdzie zamierza dojechać windą Warchoła, do której właśnie wsiadł, i czy to będzie stanowisko wiceprezydenta powiedział, że nie było rozmów na temat jego współpracy z przyszłym prezydentem.
– Ale mogę obiecać, że będę z Marcinem współpracował i co najmniej raz na tydzień będę w Ratuszu – oświadczył Masłowski.

Obaj panowie bardzo chwalili dokonania ustępującego prezydenta Tadeusza Ferenca, który jak wiadomo poparł Warchoła. – Prezydent Ferenc bardzo się przysłużył temu miastu, będziemy kontynuować jego politykę – zapewniali.

Małgorzata Froń

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów