Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kino Helios zaprasza na bezpłatne pokazy dla dzieci w języku ukraińskim

Kino Helios zaprasza na bezpłatne pokazy dla dzieci w języku ukraińskim
helios1

Liczną grupę wśród uchodźców, którzy w ostatnim czasie przybywają do Polski z objętej wojną Ukrainy stanowią dzieci. Kino Helios aby pomóc im oderwać się od dramatycznych wydarzeń, które stały się ich udziałem w ostatnim czasie, od 4 marca rozpoczyna cykl bezpłatnych seansów dla najmłodszych widzów w ukraińskiej wersji językowej. Darmowe bilety dla dzieci oraz ich opiekunów dostępne są wyłącznie w kasie kina.


Filmy i atmosfera kina sprawiają, że widzowie mogą przenieść się w świat pełen magii płynący z dużego ekranu. Dlatego specjalnie dla najmłodszych widzów z Ukrainy już od najbliższego piątku będą prezentowane filmy z ukraińskim dubbingiem w ramach bezpłatnych seansów w całej Polsce. Planowany jest co najmniej jeden seans dziennie przez cały tydzień, w każdym kinie Helios w całym kraju.

Dzięki uprzejmości Warner Bros. Poland pierwszym tytułem, jaki zostanie wyświetlony w ramach cyklu, będzie film „Kosmiczny mecz: Nowa era”, w którym dzieci zobaczą szalone połączenie dwóch światów: rzeczywistego z pozytywną animacją. Na ekranie czarować będzie sam mistrz NBA LeBron James oraz Królik Bugs i jego paczka niesfornych bohaterów Looney Tunes!

UWAGA: Bezpłatne bilety dla dzieci oraz ich opiekunów dostępne są tylko w kasie kina. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, w przypadku większych grup, konieczny jest bezpośredni kontakt z kinem. Wyłącznie potwierdzona rezerwacja mailowa lub telefoniczna gwarantuje wejście na seans, zwłaszcza w przypadku grup zorganizowanych. Numery telefonów oraz adresy e-mail do obiektów sieci podane są na stronie https://www.helios.pl/36,Rzeszow/StronaGlowna/, w zakładce "KINO".

Repertuar wyświetlany w ramach pokazów dostępny jest pod adresem: www.helios.pl/dzieci_ua.

Podziel się
Oceń

Komentarze