Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Polski Ład - wspólne dyżury KAS i ZUS

Polski Ład - wspólne dyżury KAS i ZUS
image002
Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) kontynuują wspólne dyżury i udzielają informacji o nowych rozwiązaniach, wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu. W naszym województwie, eksperci udzielają pomocy w wybranych jednostkach KAS i ZUS.

Cykl wspólnych dyżurów KAS i ZUS w województwie podkarpackim rozpoczął się 24 stycznia. Odbywają się one w wybranych jednostkach KAS i ZUS i przeznaczone są dla wszystkich, którzy potrzebują informacji o zmianach w przepisach w ramach Polskiego Ładu. Formuła wspólnych dyżurów zapewnia wygodny dostęp do informacji na temat zmian dotyczących podatków oraz rozliczenia składki zdrowotnej – w jednym miejscu.

Dyżury w oddziałach i inspektoratach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych:


Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział Rzeszów i Jasło oraz inspektoraty w Leżajsku, Mielcu, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Jarosławiu, Przemyślu, Przeworsku, Lubaczowie, Brzozowie, Dębicy, Krośnie i Sanoku:

  • 14 lutego 2022r. w godz. 12.00 – 15.00


Dyżury w urzędach skarbowych:


Urzędy skarbowe w Leżajsku, Mielcu, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Jarosławiu, Przemyślu, Przeworsku, Lubaczowie, Jaśle, Brzozowie, Dębicy, Krośnie, Sanoku oraz Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie:

  • 9 lutego 2022 r. w godz. 12.00 – 15.00

  • 16 lutego 2022r. w godz. 12.00 – 15.00


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów