Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Aquapark w Rzeszowie tak, ale co z korkami? Opinie rzeszowiaków na temat budowy parku wodnego

Aquapark w Rzeszowie tak, ale co z korkami? Opinie rzeszowiaków na temat budowy parku wodnego
waterpark
Zakończył się pierwszy etap na drodze do budowy aquaparku w Rzeszowie. Były to konsultacje rynkowe podczas których miasto zbierało informacje od firm projektowych, wykonawczych i finansowych dotyczące tej inwestycji. Kolejny etap będzie polegał na konsultacjach z firmami w oparciu o konkretne rozwiązania jakie podejmie miasto. W przyszłym roku w projekcie budżetu miasta jest zarezerwowana kwota 3,5 miliona zł na dokumentacje projektową. Czy rzeszowiacy nadal chcą parku wodnego? Zapytaliśmy o to w naszej sondzie.  

Korki, korki, coraz większe


Po zapytaniu o zdanie mieszkańców Rzeszowa, uzyskaliśmy informacje, że inwestycja jest potrzebna. Wiele osób zwróciło uwagę, że będzie to dobre miejsce do spędzania czasu dla młodzieży i rodzin z dziećmi.

https://www.facebook.com/rzeszowinfo/videos/873337370001699/

Wiadomym jest, że inwestycja ta wiąże się przybywającymi mieszkańcami innych województw. Rzeszowianie popierają aquapark, jednak bardzo niepokoi ludzi wiążąca się z tą inwestycją kwestia taka jak korki, coraz większe korki...

Mieszkańcy Rzeszowa zwrócili także uwagę na inne potrzebne inwestycje w Rzeszowie, wśród nich wyłaniały się głosy:

- Dworzec autobusowy do remontu

- Rzeszów jest ładnym miastem, lecz niektóre budynki odstraszają samym wyglądem. Postawiłbym bardziej na wyremontowanie Rzeszowa niż na atrakcję, ale aquapark jest bardzo dobrą inwestycją.

 

 

 

 

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów