Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Finał Konkursu Wiedzy Logistycznej

Wielkimi krokami zbliża się wielki finał IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej. W Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie, przy ulicy Rejtana, najlepsi uczniowie z województwa podkarpackiego zmierzą się w konkursowym teście wiedzy logistycznej. Oprócz prestiżu zwycięstwa, najlepsi uczestnicy będą mieli szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Konkurs Wiedzy Logistycznej to inicjatywa promująca zainteresowanie logistyką oraz rozwijanie praktycznych umiejętności w zakresie organizacji i zarządzania procesami logistycznymi.
Finał Konkursu Wiedzy Logistycznej

Źródło: Facebook Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie

Patronat Prezydenta oraz liczni sponsorzy 

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów, co dodatkowo podnosi prestiż konkursu. Głównym sponsorem jest Europejskie Centrum Logistyczne Sp. z o.o., które działa na rynku TSL od 2011 roku, zdobywając silną i stabilną pozycję wśród firm specjalizujących się w transporcie towarów na Wschód Europy. Europejskie Centrum Logistyczne ufundowało również nagrodę główną. Dodatkowo przewidziana jest nagroda specjalna od firmy EURO 24.

Patronat nad konkursem objął Prezydent Konrad Fijołek, co pokazuje znaczenie i prestiż konkursu. Konkurs uzyskał  również patronat Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. 

Zespół Szkół nr 2 gospodarzem finału 

W konkursie wezmą udział uczniowie szkół średnich z terenu województwa podkarpackiego, wyłonieni z eliminacji szkolnych, które miały miejsce 12 kwietnia. Do finału zakwalifikowało się po trzech najlepszych uczniów z każdej zgłoszonej szkoły, co zapewnia emocjonującą rywalizację na najwyższym poziomie.

Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie to wiodąca placówka w regionie, kształcąca w zawodach technik logistyk i technik spedytor. Od 2023 roku szkoła dysponuje nowoczesnymi laboratoriami opartymi na automatycznej identyfikacji z wykorzystaniem kodów kreskowych i technologii RFID, co umożliwia praktyczne kształcenie przyszłych specjalistów w nowoczesnych warunkach.

W dniu konkursu zostanie również przeprowadzony specjalny pokaz laboratoriów technologii RFID oraz systemu zarządzania magazynem WMS. 

Jako patron medialny wydarzenie życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia! 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów