Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

9. edycja Łańcuckiej Piątki

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną 9. edycje Łańcuckiej Piątki. Bieg odbędzie się 31.08.2024 w Łańcucie w Parku Zamkowym w Łańcucie. Dystans do pokonania to 5 km. Podczas biegu odbędą się również biegi dla dzieci – Mini Łańcucka Piątka.
9. edycja Łańcuckiej Piątki

Źródło: lancutbiega.pl

Łańcucka Piątka jest moim pomysłem. Dzięki współpracy z Miastem Łańcut oraz Zamkiem w Łańcucie udało się zorganizować w 2015 roku 1. Łańcucką Piątkę (wtedy jeszcze pod starą nazwą – Bieg o puchar burmistrza. Szczegóły w zakładce wyniki na naszej stronie. Jako że jest to mój pomysł pomaga to podczas organizacji w samo zaparciu w dążeniu do celu. Przez te wszystkie lata aż do obecnej edycji. Dzięki zaangażowaniu osób przychylnych mojej inicjatywie, co roku udaje mi się zorganizować bieg, gdzie z roku na rok frekwencja na biegu zwiększa się - podsumowuje Łukasz Kuźniar. 

Łańcucka Piątka to impreza rodzinna – startują całe rodziny, a ja się śmieję, bo w organizacji zawodów pomaga mi wielu przyjaciół oraz rodzina, bez nich ciężko byłby wszystko ogarnąć. Warto tutaj podziękować również Miastu Łańcut za coroczną współprace, podziękowania kieruje również do Dyrekcji oraz pracowników MOSiR-u Łańcut oraz Zamku w Łańcucie, który również, co roku wspiera naszą inicjatywę udostępniając teren parku na potrzeby przeprowadzania biegu. Serdeczne podziękowania również dla wszystkich sponsorów, którzy wspierają Łańcucką Piątkę przez te wszystkie lata, a co roku jest ich co raz więcej. Jak widać Łańcucka piątka jest nie tylko atrakcyjna dla biegaczy, ale również dla sponsorów. Liczę, że łańcucka Piątka wpiszę się na stałe w kalendarz Podkarpackich biegaczy. Przez lata odwiedziło nas wielu biegaczy z całego województwa, ale nie brakowało również zawodników z różnych zakątków Polski - dodaje pomysłodawca inicjatywy. 

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną 9. edycje Łańcuckiej Piątki. Bieg odbędzie się 31.08.2024 w Łańcucie w Parku Zamkowym w Łańcucie. Dystans do pokonania to 5 km. Podczas biegu odbędą się również biegi dla dzieci – Mini Łańcucka Piątka. 

W tym roku dla uczestników czekają piękne odlewane medale. Dzięki wsparciu wielu sponsorów możemy skompletować bogate pakiety dla każdego uczestnika, pakiety obejmują: 

 1. koszulkę (za dodatkową opłatą 25 zł)
 2. oznakowaną trasę
 3. zabezpieczenie medyczne
 4. prawo do korzystania z depozytu i natrysków
 5. medal okolicznościowy za ukończenie biegu
 6. posiłek regeneracyjny po biegu
 7. nagrody i puchary dla zwycięzców
 8. elektroniczny pomiar czasu z wykorzystaniem chipów
 9. losowanie nagrody głównej – przy osiągnieciu limitu zawodów tj. 400 uczestników
 10. przekąski firmy Moreso
 11. butelkę wody Muszynianka
 12. paczkę biszkoptów Dr. Gurgul
 13. firmowy kubek
 14. piwo z Browar Pogórze
 15. nagrody dodatkowe „Co 10 osoba wygrywa !”
 16. produkt marki Bafra
 17. paczka makaronu Czanecki 

Jesteśmy w trakcie pozyskiwania sponsorów, także bardzo możliwe, że jeszcze coś dojdzie do zawartości pakietów. 

W tym roku mamy wysokie nagrody finansowe (1000 zł za 1 miejsce w kat. OPEN, łączna pula to 6200zł)

Nowością jest również kat. drużynowa, gdzie do wygrania są vouchery na zakupy o wartości 200, 150,100 zł. 

Mamy również sporo kat. wiekowych, od 16 lat do 70+, gdzie do wygrania również są vouchery o wartości 200 150 100 zł 

Dodatkowo nagrodą główną jest rower elektryczny ufundowany przez sklep Decathlon w Rzeszowie 

Ponadto w tym roku wprowadziliśmy nagrody dodatkowe „Co 10 osoba wygrywa!”, jak sama nazwa wskazuje co 10 osoba na mecie dostanie nagrodę


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów