Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przed nami 9 edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej

Zbliża się kulminacyjny moment Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej - Edycja 9, zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 2. Wydarzenie, planowane na 24 maja 2024 roku, stanowi nie tylko wyjątkową okazję dla młodych adeptów logistyki, ale także podkreśla rolę edukacji w rozwijaniu kompetencji w tej dynamicznej dziedzinie.
Przed nami 9 edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej

Źródło: pixabay

Konkurs, skierowany do uczniów szkół średnich z terenu województwa podkarpackiego, jest inicjatywą promującą zainteresowanie logistyką oraz rozwijanie umiejętności praktycznych w zakresie organizacji i zarządzania procesami logistycznymi. Finałowy etap, będący momentem rywalizacji najbardziej utalentowanych uczestników, będzie okazją do zaprezentowania swojej wiedzy przed doświadczonym jury.

Czas na finał 

Etap szkolny odbył się 12 kwietnia, a teraz nadszedł czas na finał, gdzie po trzech najlepszych uczniów z każdej zgłoszonej szkoły , zmierzy się w rywalizacji na najwyższym poziomie. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów, co dodatkowo podnosi prestiż konkursu.

Warto podkreślić, że konkurs odbywa się pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa, co świadczy o jego znaczeniu i rangi w regionie.

Należy również wspomnieć, że Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie to wiodąca szkoła w regionie kształcąca w zawodach technik logistyk i technik spedytor. Od 2023 roku szkoła dysponuje nowoczesnymi laboratoriami, które oparte są na automatycznej identyfikacji towarów z wykorzystaniem kodów kreskowych i technologii RFID, co stanowi znaczący krok w kierunku nowoczesnego i praktycznego kształcenia przyszłych specjalistów.

Redakcja Rzeszów objęła patronat medialny nad wydarzeniem. 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Komentarze