Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Obchody Dnia Dziennikarza na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wydarzenie otwarte dla wszystkich!

Uniwersytet Rzeszowski szykuje się do niecodziennego wydarzenia, które wypełni korytarze i aule dźwiękiem dyskusji i szumem inspiracji. Dnia 10 kwietnia 2024 roku, od godziny 10:00, odbędzie się Dzień Dziennikarza – spotkanie dedykowane pasjonatom mediów, prasy i telewizji.
Obchody Dnia Dziennikarza na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wydarzenie otwarte dla wszystkich!

Źródło: Wydarzenie na FB / Dzień Dziennikarza

Wydarzenie to, które odbędzie się na terenie Uniwersytetu Rzeszowskiego, to nie tylko okazja do poszerzenia horyzontów, ale również do dzielenia się pasją oraz doświadczeniem z innymi dziennikarzami.

Organizatorzy tego  wydarzenia to aktywni w środowisku studenckim twórcy: Magazyn Studencki „Nowy Akapit”, Telewizja Studencka „StudentURa”, Radio Akademickie Feniks.fm - działające w Kole Naukowym Dziennikarzy Studenckich - oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu i pasji ta inicjatywa nabierze mocy i przekona, że młode pokolenie ma wiele do zaoferowania światu mediów.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w prelekcjach, prezentacjach, dyskusjach, a także wzbogacić się w potrzebną wiedzę poprzez wykłady prowadzone przez specjalistów z branży mediowej.

Warto już teraz zaznaczyć tę datę - 10 kwietnia 2024 roku. Tego dnia na Uniwersytecie Rzeszowskim rozegra się istnie dziennikarskie wydarzenie, które będzie kluczowe do rozwijania pasji i kształtowania przyszłości w obszarze dziennikarstwa. Śledźcie wydarzenie na Facebook-u, gdyż więcej informacji i niespodzianek pojawi się wkrótce!

Rzeszów Info obejmuje wydarzenie patronatem medialnym.

FOTO: Wydarzenie na FB / Dzień Dziennikarza


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów