Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Zderzenie dwóch aut na ul. Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim

W Głogowie Małopolskim na ul. Rzeszowskiej miał miejsce wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo, wpadając w drugi samochód. Policja zaleca zachowanie ostrożności na tym odcinku drogi, gdyż wcześniej dochodziło tam już do groźniejszych sytuacji.
Zderzenie dwóch aut na ul. Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim

Źródło: Pixabay

Dziś o godz. 10:30 na ul. Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. Jak udało się wstępnie ustalić mężczyzna w wieku 34 lat, jadący oplem corsą nie ustąpił pierwszeństwa 19-latkowi, jadącemu drugim oplem w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. 

W wyniku wypadku żadnej z osób na szczęście nic się nie stało. Kierowcy powinni jednak uważać, ponieważ w okolicy zdarzenia doszło już w przeszłości do poważniejszych wypadków. W 2019 r. 65-letni kierowca autobusu, jadąc do Głogowa Małopolskiego, potrącił pieszego o mołdawskim obywatelstwie. W wyniku obrażeń pieszy stracił życie.

Skrzyżowanie drogi krajowej nr 9 i dróg lokalnych, znajdujące się w Głogowie na osiedlu Niwa to wyjątkowo niebezpieczne miejsce, dlatego zaleca się, aby przemierzając je zachować szczególną ostrożność, ponieważ zamieszkujący osiedle mieszkańcy często przebiegają tam przez drogę, aby dostać się w jak najkrótszym czasie na przystanek PKP. 

Niestety do tej pory nie udało się stworzyć alternatywnego dojścia na przystanek, ułatwiającego mieszkańcom dojście na pociąg, jednakże w ostatnim czasie, Stowarzyszenie Razem dla Głogowa Młp. podjęło inicjatywę zmiany tej sytuacji.


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów