Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Startują tegoroczne Senioralia Rzeszowskie. Wśród gości DJ Wika oraz Robert Janowski

Startują tegoroczne Senioralia Rzeszowskie. Wśród gości DJ Wika oraz Robert Janowski
Robert Janowski (fot. materiały promocyjne)

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza mieszkańców na tegoroczne Senioralia Rzeszowskie, które odbędą się na terenie całego miasta w dniach od 18 września do 1 października 2021 roku. W bogatym programie przedsięwzięcia zaplanowano koncerty, potańcówki, wystawy, turnieje, warsztaty i prelekcje, podczas których gościć będą – DJ Wika, Robert Janowski, Ewa Kuklińska, Rafał Maserak, Urszula Ryciak i Małgorzata Boć.


 

Senioralia Rzeszowskie to przedsięwzięcie realizowane przez Rzeszowski Dom Kultury we współpracy z Urzędem Miasta Rzeszowa i Rzeszowską Radą Seniorów, nad którym Honorowy Patronat sprawują Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg oraz Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek. Wydarzenie ma na celu aktywizację oraz integrację wszystkich rzeszowskich seniorów poprzez szereg bezpłatnych wydarzeń i działań o charakterze kulturalnym, edukacyjnym, rekreacyjnym i rozrywkowym.


 

Dwutygodniowe Senioralia Rzeszowskie wystartują w sobotę 18 września 2021 roku o godzinie 16:00 na rzeszowskich Bulwarach, gdzie odbędzie się uroczyste otwarcie oraz Potańcówka z DJ Wiką. W kolejnych dniach zorganizowane zostaną koncerty, wystawy, turnieje, warsztaty, prelekcje oraz spotkania, podczas których swoją obecność zaznaczą znane osoby ze świata kultury i rozrywki – piosenkarz Robert Janowski, aktorka Ewa Kuklińska, tancerz Rafał Maserak, pisarka Urszula Ryciak oraz wokalistka Małgorzata Boć. Szczegółowy program Senioraliów Rzeszowskich dostępny jest na stronie internetowej senioralia.rdk.rzeszow.pl


 

W dniu 14 września 2021 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Dąbrowskiego przy ul. Dąbrowskiego 17 uruchomione zostanie Biuro Organizacyjne Senioraliów Rzeszowskich oraz jego infolinia z numerem telefonu 17 748 15 42. Biuro działać będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 i będzie w nim można dokonać zapisu na poszczególne warsztaty i prelekcje, jak również uzyskać informacje dotyczące programu Senioraliów Rzeszowskich, działalności Rzeszowskiego Centrum Seniora, aplikacji mobilnej „Senior w Sieci” oraz rzeszowskiej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora. 

Program na najbliższy weekend


18.09.2021 r., sobota

godz. 15:00
PRELEKCJA ELEKTROMOBILNOŚCI Z TOREM TESTOWYM
Rzeszowskie Bulwary

godz. 16:00
UROCZYSTE OTWARCIE SENIORALIÓW RZESZOWSKICH
Rzeszowskie Bulwary

godz. 17:00
POTAŃCÓWKA Z DJ WIKĄ
Rzeszowskie Bulwary

 

18-22.09.2021 r., sobota-środa

FOTOSESJA „SENIOR W MIEŚCIE”
Rynek, ul. 3 Maja, Ogrody Bernardyńskie

 

19.09.2021 r., niedziela

godz. 13:30
PIKNIK REKREACYJNO-ZDROWOTNY ESPAR 50+
Rzeszowskie BulwaryRzeszów Info/ RDK


Baner - Senioralia Rzeszowskie

Baner - Senioralia Rzeszowskie

Plakat - Senioralia Rzeszowskie

Plakat - Senioralia Rzeszowskie


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów