Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 10 czerwca 2023 02:52
Reklama

W weekend na podkarpackich drogach zginęło cztery osoby

W weekend na podkarpackich drogach zginęło cztery osoby
wypadek drogowy-ink
Podkarpaccy policjanci przedstawiają tragiczny bilans z minionego weekendu. Tylko w ten weekend w wypadkach na podkarpackich drogach zginęły cztery osoby - trzech motocyklistów i jeden pieszy. Do tych tragicznych zdarzeń doszło kolejno: w powiecie przeworskim, dębickim, jarosławskim i rzeszowskim. 

W sobotę, przeworscy policjanci pracowali na miejscu pierwszego z tych tragicznych zdarzeń. Przed godz. 18, w Pantalowicach, kierujący motocyklem najechał na tył przyczepy ciągnika rolniczego. 22-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Mimo udzielonej pomocy, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do kolejnego zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 13, w Przeczycy, w powiecie dębickim. Jak wstępnie ustalono 23-latek, kierujący motocyklem najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w barierki mostu. Mężczyzna zginął na miejscu.

Niespełna pięć godzin później, około godz. 18, w Wietlinie w powiecie jarosławskim, kierujący oplem, najprawdopodobniej nie zachował ostrożności i uderzył w tył jadącego przed nim motocyklisty. W wyniku uderzenia motocyklista wpadł do rowu. 26-latek zginął na miejscu.

Do ostatniego z tych tragicznych wypadków doszło około godz. 20, w Dąbrowie w powiecie rzeszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem potracił przechodzącego przez ulicę mężczyznę. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 64-latek zginął na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratorów wyjaśniać będą okoliczności tych tragicznych zdarzeń.

Oceń

Komentarze
Reklama