Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

@pisarka_do_szuflady zdobywa coraz większą popularność i uznanie czytelników.

Maja Drozd to pisarka pochodząca i mieszkająca w Mielcu, której twórczość zdobywa coraz większą popularność i uznanie czytelników. Autorka z wykształcenia jest prawnikiem, ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez lata związana była z mielecką SSE. Aktualnie pracuje jako doradca podatkowy. Jest szczęśliwą mężatką, mamą dwójki nastoletnich dzieci. Uwielbia długie spacery i ludzi z pasją.
@pisarka_do_szuflady zdobywa coraz większą popularność i uznanie czytelników.

Autor: Wojciech Drozdowski

Maja, jak sama mówi o sobie, pisze „od zawsze”, ale dopiero w 2022 roku ukazała się jej pierwsza powieść pod tytułem „Pomiędzy kłamstwami”. Ta przepełniona muzyką i emocjami opowieść z czasów II wojny światowej została bardzo ciepło przyjęta i otrzymała rewelacyjne recenzje od czytelników. Ośmielona sukcesem autorka odważyła się wyjąć z „szuflady” swoją kolejną książkę, która swoją premierę miała w lipcu bieżącego roku. „Zwykła historia”, bo taki tytuł nosi ta książka, to  niezwykle ciepła i poruszająca opowieść o uczuciach i związku dwojga, wydawałoby się, całkiem różnych osób. On młody sławny siatkarz, ona matka dwójki dzieci, starsza od niego o siedem lat. Los splótł ze sobą ich ścieżki, by razem mogli tworzyć swoją zwykłą historię. Czy jednak istnieją „zwykłe historie”?  

Najwyraźniej nie, bo książka, mimo, że od jej premiery upłynął zaledwie miesiąc, zbiera coraz więcej pochlebnych recenzji na wielu portalach recenzenckich. 

Zapraszamy więc do lektury książek autorki, które dostępne są zarówno w formie papierowej jak i e-booku

Jako ciekawostkę dla miłośników literatury z naszego miasta, dodajemy, że akcja „Zwykłej historii” toczy się między innymi w Rzeszowie. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów