Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 10 czerwca 2023 04:09
Reklama

Gra w trzy kubki. Nie daj się oszukać!

Gra w trzy kubki. Nie daj się oszukać!
pexels-burst-544991-ink
Słoneczna pogoda sprzyja wypoczynkowi w atrakcyjnych bieszczadzkich miejscowościach, a wakacyjną beztroskę bezwzględnie wykorzystują oszuści.

Policjanci ostrzegają: celem oszustów są turyści, namawiani do pozornie niewinnej gry w trzy kubki. W rzeczywistości gra jest tylko pretekstem do wyciągnięcia od grającego wszystkich jego pieniędzy. W tej grze wygrani są tylko jej organizatorzy.

W ostatnim czasie lescy policjanci otrzymali kilka zgłoszeń o grze hazardowej w trzy kubki, która odbywała się na deptaku prowadzącym do zapory wodnej w Solinie. Zgłoszenia te zostały potwierdzone, a kilka osób organizujących grę zostało ukaranych mandatami karnymi. Podczas kontroli zatrzymany także jeden z graczy. Okazało się że 50-letni mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary aresztu za nieuiszczenie grzywny wymierzonej przez sąd za… grę w trzy kubki.

Lescy policjanci apelują: nie daj się skusić na pozornie łatwą wygraną, gdyż możesz stracić wszystkie postawione w grze pieniądze. Osoba przystępująca do gry nie ma szans na wygraną a organizatorzy nielegalnych gier są doskonale zorganizowani i bezwzględni. Widząc grających naciągaczy najlepiej powiadom Policję.

Oceń

Komentarze
Reklama