W najbliższą niedzielę 18 lipca od godziny 12 do 16.30 na Rynku w Rzeszowie i przy fontannie w Parku Kultury i Wypoczynku na Bulwarach Rzeszowskich Rada Młodzieży Rzeszowa będzie rozdawać lemoniadę.
Celem akcji jest zbiórka środków na działanie Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Dla dzieciaków przewidziane są upominki w postaci baniek mydlanych oraz zabawa z animatorką. Młodzież zadbała również o czworonogów, dla których wystawione będą miski z wodą.
- W imieniu Rady Młodzieży Rzeszowa, jako koordynator wydarzenia zapraszam mieszkańców Rzeszowa do udziału w naszej akcji, udostepnijcie też informację na swoich profilach na Facebooku, tak, aby o wydarzeniu zostali poinformowani mieszkańcy Rzeszowa - apeluje Małgorzata Ostrowska, Koordynator Projektu Rada Młodzieży Rzeszowa.
Link do wydarzenia na Facebooku:
maf


![Aksel Dance Festival 2026 – taneczne święto w sercu Rzeszowa [ZDJĘCIA] Aksel Dance Festival 2026 – taneczne święto w sercu Rzeszowa [ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-aksel-dance-festival-2026-taneczne-swieto-w-sercu-rzeszowa-zdjecia-1779617280.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze