Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Trzecie miejsce w konkursie University BOSS dla studentów WSIiZ Rzeszów

Trzecie miejsce w konkursie University BOSS dla studentów WSIiZ Rzeszów
317481007_1175410766740862_136122278278424640_n
Studenci Finansowego Koła Naukowego FLOW z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zajęli trzecie miejsce w konkursie University BOSS.

Skład drużyny, która wzięła udział w konkursie:

  • Anna Gacek (drugi rok na kierunku Zarządzanie, studia I stopnia),

  • Marlena Szczur (drugi rok na kierunku Zarządzanie, studia anglojęzyczne I stopnia)

  • Jakub Boratyn (drugi rok na kierunku Zarządzanie, studia I stopnia)


University BOSS to międzynarodowy konkurs biznesowy organizowany przez firmę REVAS Business Simulation Games. Konkurs jest skierowany do studentów uczelni z Europy i Indii.

W konkursie wykorzystano symulacje biznesowe, które pozwoliły uczestnikom sprawdzić swoje siły w prowadzeniu własnego biznesu. Przez 5 kolejnych tygodni (tj. 7 symulacyjnych miesięcy) uczestnicy konkursu prowadzili wirtualne biura podróży, które rywalizowały między sobą o zainteresowanie klientów i najwyższe pozycje na rynku. Kierowane przez nich biuro podróży nazwali „TraWell".

Udział w konkursie umożliwił mi m. in. zapoznanie się z zagadnieniami zarządzania zasobami występującymi w firmie. Dzięki symulacji mogliśmy bez angażowania własnych pieniędzy sprawdzić się w prowadzeniu przedsiębiorstwa. To niezwykłe doświadczenie otworzyło nam oczy i ukazało, jak obciążające jest podejmowanie decyzji w biznesie, na które czasami wpływ mają zdarzenia losowe. Nie wszystko da się przewidzieć, jednak prognozowanie, planowanie i dokładna analiza działań konkurencji i aktualnych trendów na rynku pozwala ograniczyć ryzyko i osiągać dobre rezultaty – mówi Jakub Boratyn, członek zespołu TraWell. 


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów