Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

ALDI otwiera drugi sklep w Rzeszowie. Sprawdźcie promocje dla klientów

ALDI otwiera drugi sklep w Rzeszowie. Sprawdźcie promocje dla klientów
ALDI in POland 2

Autor: fot. Materiały prasowe sklepu Aldi

We wtorek 6 grudnia o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy nowy sklep ALDI w Rzeszowie. Z tej okazji sieć planuje specjalne promocje dla klientów. 

Klienci, którzy odwiedzą sklep ALDI w Rzeszowie będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI.

Z kolei po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających ALDI czekać będzie bezpłatny poczęstunek z foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać „COŚ” na wynos!

- Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces, jest to potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą Raz ALDI zawsze ALDI. Wierzymy, że klienci naszej nowej, drugiej już lokalizacji w Rzeszowie znajdą również to „coś” i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów” - mówi Eliza Polak, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce.

Sklep w Rzeszowie przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1300 m2.

Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. Więcej na https://www.aldi.pl/

O Aldi


ALDI w Polsce posiada 237 sklepów i zatrudnia ponad 4000 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze COŚ z ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie.

Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 86 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na https://www.aldi.pl/

 

Podziel się
Oceń

Komentarze
asdf 07.12.2022 15:06
No i spoko, tylko jaka jest lokalizacja tego sklepu? Bo nie widzę info w artykule.
Reklama Drukarnia Rzeszów