Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zaproszenie na XXIII Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej

Zaproszenie na XXIII Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej
TOP-SKKM

XXIII Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej Pod Honorowym Patronatem Andrzeja Ożoga – Burmistrza Sokołowa Małopolskiego odbędzie się w tym roku w Sali Widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim.

W dwóch ostatnich latach Konkurs odbywał się w formule online. Organizatorzy żywią nadzieję, że powrót do stacjonarnej wersji tego przedsięwzięcia spotka się z aprobatą widzów i jak zawsze odpowiedzą oni licznym udziałem w konkursie.

Wydarzenie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, uczniów publicznych i niepublicznych szkół muzycznych pierwszego stopnia, ognisk artystycznych, a także uczestników zajęć pozaszkolnych prowadzonych przez instytucje kulturalne i placówki kształcenia pozaszkolnego.

Organizatorzy zapewniają, tak jak w poprzednich edycjach, zadbanie o przyjazne jury, profesjonalne przeprowadzenie imprezy i nagrody dla uczestników. Zgłoszenia przyjmowane będą do 11 lutego 2023 roku, a konkurs odbędzie się w sobotę 25 lutego 2023 roku.

Preferowane prezentacje:
 

  • Utwory instrumentalne
  • Utwory wokalne
  • Utwory zespołowe


Wszystkie informacje o Konkursie będą zamieszczane na stronie internetowej pod adresem: https://muzyczna.com.pl/category/sokolowski-konkurs-kultury-muzycznej 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i do przesłania zgłoszenia za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeń pod adresem: https://forms.gle/LPTf4jgk7YZG7qSU6


Podziel się
Oceń

Komentarze