Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Tyszka dołącza do Konfederacji. Ciekawe, czy jego zaangażowanie dla regionu wzrośnie?

Tyszka dołącza do Konfederacji. Ciekawe, czy jego zaangażowanie dla regionu wzrośnie?
tyszka
Nie było zaskoczenia. O tym poinformowaliśmy jako pierwsi na Podkarpaciu. Stanisław Tyszka zasila Konfederację, a konkretnie partię KORWiN. Obecnie Konfederacja w Sejmie liczy 12 posłów.

Tyszka został drugim przedstawicielem Konfederacji na Podkarpaciu w okrętu 23. Czy jednak jest się z czego cieszyć? Jeśli Grzegorz Braun znany jest ze swojej aktywności np. w sprawę Sarii w gminie Głogów Małopolski, CPK, to o działaniach Tyszki dla okręgu 23, z którego został wybrany są praktycznie żadne. Przy ul. Asnyka 8 znajduje się biuro poselskie posła Tyszki. Trudno jednak odgadnąć, czy ktoś tam w ogóle przyjmuje i kiedy poseł Tyszka ostatni raz był na Podkarpaciu.

Mentzen dziś w Sejmie powitał na konferencji Stanisława Tyszkę w szeregach partii KORWiN „To jest bardzo silne wzmocnienie mojej partii i całej Konfederacji. Przekonany jestem, że będzie się nam bardzo dobrze pracować”. Dalej mówił: „Jest to bardzo duży sukces dla nas wszystkich i wielka nadzieja na to, że ruch wolnościowy będzie w tym momencie rozkwitał. Każda osoba, która zechce przywracać normalność jest na wagę złota"

Foto poglądowe: profil Facebook Sławomira Mentzena 

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów