Na początku przedstawiono zgromadzonym genezę obecnej sytuacji ekonomicznej w jakiej znalazł się nasz kraj. Podane konkretne przykłady są kluczowe aczkolwiek pomijane w polskich mediach głównego nurtu, które jako główną przyczynę wskazują wojnę za naszą wschodnią granicą. Pierwszy prelegent wnikliwie przeanalizował działania rządu w ostatnich dwóch latach, które sprawiły że polska gospodarka osłabła na tyle, iż kryzys energetyczny stał się przysłowiową oliwą dolaną do ognia.
- napisali na Facebooku organizatorzy
Jak wskazują organizatorzy na proteście zorganizowanym na Rynku w Rzeszowie było ponad 100 osób. Na protest przyjechały osoby z różnych stron Polski. Zdjęcia z protestu można zobaczyć tutaj.
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych dopuścił się manipulacji?
Na profilu Facebook Ośrodka pojawił się wczoraj wpis, w którym stwierdza się, że na Rynku w Rzeszowie nikt się nie pojawił. Całość wpisu można zobaczyć tutaj. Nagrania i zdjęcia z protestu przeczą temu co napisał Ośrodek. Być może posiłkowali się jednym zdjęciem? Co ciekawe na nagraniu, które udostępniło na swoim profilu Facebook Stowarzyszenie Wolne Podkarpacie widać ludzi.
Poniżej zdjęcia z wpisu


Czy Ośrodek ustosunkuje się do tego, że na protest przyszło około 100 osób, a więc stwierdzenie, że "nie przyszedł dosłownie nikt"- mija się z prawdą?
Foto podglądowe: Stowarzyszenie Wolne Podkarpacie
Napisz komentarz
Komentarze