"Mamy już dość deform wprowadzanych przez Czarnka"- Młoda Lewica chce zmienić system edukacji
Podziel się
Oceń
RzInfo
25.07.2022 15:54
language-school-gc2e10cef7_640
Młoda Lewica chce zmienić polską szkołę. Dlaczego? Jak tłumaczą przedstawiciele Młodej Lewicy, mają dość chaosu edukacyjnego, który wprowadził minister Czarnek. Chcą przeprowadzić 10 tysięcy ankiet wśród uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz w szkołach średnich.
Ankiety posłużą do przygotowania Raportu o stanie polskiej oświaty, tworzonego przez Grupę ds. Oświaty Młodej Lewicy- czytamy w informacje, którą przesłali nam przedstawiciele Młodej Lewicy z Podkarpacia.
Michał Tyrawski, przedstawiciel Młodej Lewicy ds. Oświaty mówi:
"Mamy już dość deform wprowadzanych przez Czarnka do systemu edukacji. Nierówności społeczne, zły sposób nauczania, model oceniania wyniszczający uczniów czy wykluczenie komunikacyjne pogłębiają kryzys, w jakim znajduje się polska oświata. W przeciągu kilku tygodni przepytamy kilka tysięcy młodych osób, a następnie - bazując na odpowiedziach z ankiety - stworzymy kompleksowy plan odbudowy polskiej edukacji. Każdy uczeń może się w to włączyć: wystarczy wypełnić ankietę!".
Napisz komentarz
Komentarze