Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 18 sierpnia 2026 14:32
RZESZÓW INFO
Reklama

Zderzenie czterech pojazdów na rondzie Rodziny Ulmów. Audi nie ustąpiło pierwszeństwa

Podziel się
Oceń

Poranna kolizja w Rzeszowie zakończyła się na szczęście bez osób poszkodowanych. Zderzyły się cztery pojazdy – Audi, Fiat, Nissan oraz autobus Mercedes. Na miejscu pracowali policjanci.
Zderzenie czterech pojazdów na rondzie Rodziny Ulmów. Audi nie ustąpiło pierwszeństwa

Źródło: KMP Rzeszów

Do zdarzenia doszło dziś rano na rondzie Rodziny Ulmów w Rzeszowie. Przed godz. 7.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie otrzymał zgłoszenie dotyczące kolizji kilku pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24-letni kierujący Audi jechał od strony Mostu Mazowieckiego. Najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa 65-letniemu kierującemu Fiatem, który znajdował się już na rondzie i poruszał się w kierunku Trzebowniska.

Fiat uderzył w Nissana, ten w autobus

Po zderzeniu Audi z Fiatem doszło do kolejnych uderzeń. Fiat zderzył się z Nissanem, którym kierował 36-latek. Następnie Nissan uderzył w autobus marki Mercedes. Za kierownicą autobusu siedział 54-letni mężczyzna.

W efekcie kolizji uszkodzone zostały cztery pojazdy.

Nikt nie został poszkodowany

Na szczęście zdarzenie okazało się niegroźne dla kierujących i innych uczestników ruchu. Nikt nie odniósł obrażeń.

Policjanci sprawdzili również stan trzeźwości wszystkich kierujących. Jak się okazało, wszyscy byli trzeźwi.

Funkcjonariusze wykonali na miejscu niezbędne czynności i ustalają dokładne okoliczności oraz przebieg kolizji.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama