Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Warsztaty dla nauczycieli w Bieszczadach

Warsztaty dla nauczycieli w Bieszczadach
fot warsztaty
Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza nauczycieli do udziału w warsztatach, które odbędą się w dniach 20-21 maja 2022 r., w oparciu o Terenową Stację Edukacji Ekologicznej BdPN w Suchych Rzekach, na następujące tematy:

  • Historia, charakterystyka i znaczenie bukowych lasów o charakterze pierwotnym
    w Bieszczadzkim Parku Narodowym (UNESCO) – dr inż. Stanisław Kucharzyk

  • Bezkręgowce związane z puszczą karpacką – mgr Marek Holly

  • Znaczenie parków narodowych w edukacji przyrodniczej – prezentacja zaplecza edukacyjnego Bieszczadzkiego i Magurskiego Parku Narodowego

  • Poznawanie świata najbliższego - przyrodnicza edukacja dzieci – mgr Magdalena Kuś (kierownik zespołu ds. edukacji ekologicznej w Magurskim Parku Narodowym, „Pracownia z Barwinkiem”)


Rozpoczęcie warsztatów zaplanowane jest w piątek o godz. 8.30, a zakończenie w sobotę ok. godz. 15.00. Ze względu na ograniczenia bazy noclegowej decyduje kolejność zgłoszeń! Pierwszeństwo mają nauczyciele czynni zawodowo, współpracujący z Parkiem w ramach realizacji programów stałych dla dzieci i młodzieży.

Wypełnioną kartę zgłoszeń i podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na e-mail: [email protected] do 14.05.2022r. Potwierdzenie udziału w warsztatach otrzymacie Państwo e-mailem.

Opłata za uczestnictwo w warsztatach wynosi 160,00 zł od osoby. Opłatę można uiścić w TSEE w Suchych Rzekach (paragon). W przypadku wystawienia faktury na szkołę lub instytucję prosimy w formularzu zgłoszenia wybrać sposób płatności, podać adres odbiorcy oraz adres i NIP płatnika. Wpłaty będzie można dokonać po otrzymaniu potwierdzenia udziału w warsztatach i numeru konta. Prosimy nie dokonywać wpłat z prywatnego konta, jeśli koszty pokrywa szkoła lub instytucja!

Tekst i zdjęcie: Bieszczadzki Park Narodowy Serwis internetowy

Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów