Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Powiat Rzeszowski

Nie żyje policjant ze Słupska, a kierowca BMW szokuje filmami w sieci

W szpitalu zmarł policjant potrącony niedawno w Słupsku. Za kierownicą bmw siedział Gerard B. Głośno jest teraz o tym, co umieszczał w internecie.
Nie żyje policjant ze Słupska, a kierowca BMW szokuje filmami w sieci

Autor: X/Instagram/policja

„Do ostatniej chwili wierzyliśmy, że mimo bardzo poważnych obrażeń, Rafał pokona wszystkie przeciwności i będzie dalej służył nam i wielu słuchaczom swoją wiedzą i policyjnym doświadczeniem. Każdy z nas widział przerażający moment wypadku i wszystko, co działo się tuż po nim, a czego nie jesteśmy sobie w żaden sposób racjonalnie wytłumaczyć, choć próbowaliśmy setki razy…” – napisali policjanci z Pomorza.

I wspominają podinsp. Rafała Fortuńskiego.

To – dodajmy – wykładowca Szkoły Policji w Słupsku, który w niedzielę, prawidłowo jadąc motocyklem, został uderzony na jednym ze skrzyżowań w centrum Słupska przez pędzące bmw.

Policjant zmarł w szpitalu.

Sprawca wyjmuje telefon

Za kierownicą bmw siedział 35-letni Gerard B. Mężczyzna zaraz po wypadku – zamiast pomóc motocykliście – wyciągnął telefon i zaczął nagrywać film, na którym po duńsku wygłasza faszystowskie hasła. Pokazuje też swoje rozbite białe bmw. 

Mężczyzna był trzeźwy, nie był pod wpływem środków odurzających. Na jaw wyszło też, że w przeszłości był notowany w Danii za przemyt narkotyków.

Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Za spowodowanie wypadku grozi mu 8 lat więzienia. 

Ale śmierć policjanta może zmienić kwalifikację tego czynu. Jeżeli do tego dojdzie, B. może spędzić w więzieniu resztę życia.

Szokujące filmy: Zabijaj ludzi na śniadanie!”

Tymczasem na jaw wychodzą nowe fakty o kierowcy bmw. Okazuje się, że od dawna promował w sieci szokujące treści. Publikował np. feakowe filmy, na których Eminem czy Elon Musk mówią, że znają Gerarda B. 

Ale to nic w porównaniu z tym, że sam uznaje siebie za realizatora nauk Chrystusa. Ogłaszał się zbawicielem i papieżem.

W sieci są także filmy, na których np. zalicza się do członków sycylijskiej mafii. Pisał: „Kur..a zabijaj ludzi na śniadanie!”

Pomoc dla rodziny policjanta

W związku ze śmiercią Rafała Fortuńskiego policyjni związkowcy rozpoczęli zbiórkę pieniędzy dla jego rodziny.

„Wpłaty można  dokonywać na konto banku PKO BP III. oddział w Gdańsku, numer: 42 1020 1811 0000 0902 0301 8306 z dopiskiem „Dla Rafała” – podają mundurowi.


Podziel się
Oceń

Komentarze