Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 10 czerwca 2023 02:45
Reklama

Startuje unikalny projekt INTERNATIONAL BUSINESS MIND na Podkarpaciu!

Startuje unikalny projekt INTERNATIONAL BUSINESS MIND na Podkarpaciu!
Kopia Invitation (A6) - Fundacja Bee Brave (1)

Już za kilka dni, 25 kwietnia w godzinach od 09.00 do 15.00 w Hotelu Apart, ul. Podpromie 12 w Rzeszowie, odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu INTERNATIONAL BUSINESS MIND organizowanego przez Fundację Bee Brave w ramach projektu “Partnership Hub”.INTERNATIONAL BUSINESS MIND to autorski i unikatowy cykl wydarzeń edukacyjno-biznesowych mających na celu budowanie relacji pomiędzy przedsiębiorcami polskimi i ukraińskimi, zwłaszcza z uchodźczyniami z Ukrainy. Patronatem wydarzenia objęła Regionalna Izba Gospodarcza w Rzeszowie.To ogromna szansa na rozwój! 


W okresie od kwietnia do czerwca organizowane będzie na terenie województwa podkarpackiego szereg szkoleń, warsztatów, debat i networkingów biznesowych dedykowanych dla uchodźczyń z Ukrainy oraz przedsiębiorców. Udział jest w pełni bezpłatny. Lokalizację w jakich będzie można wziąć udział w aktywnościach to: Rzeszów, Mielec, Dębica, Krosno, Tarnobrzeg, Przemyśl, Rzemień, Stalowa Wola.


Ta unikalna inicjatywa pomoże w integracji uchodźców z Ukrainy w polskiej społeczności biznesowej i zwiększeniu ich szans na znalezienie pracy lub założenie własnej działalności gospodarczej. Da szansę na rozwijanie umiejętności językowych i kulturowych, co jest kluczowe dla skutecznej integracji uchodźców.


Zaplanowane wydarzenia pomogą w budowaniu mostów pomiędzy polskimi i ukraińskimi przedsiębiorcami, co może prowadzić do rozwoju nowych relacji biznesowych i współpracy, wsparcia w zakresie lepszego zrozumienia rynku pracy i biznesowego na w Polsce i w Ukrainie, co może prowadzić do nowych możliwości rozwoju.


Projekt to również budowanie pozytywnego wizerunku Polski jako kraju przyjaznego dla uchodźców i otwartego na współpracę z krajami sąsiednimi, co przyczyni się do zwiększenia współpracy kulturalnej, edukacyjnej i gospodarczej w naszym regionie.Korzyści z udziału dla uczestników:


Wielu uchodźców z Ukrainy przyjeżdża do Polski w trudnych warunkach, często bez zagwarantowanych stałych środków do życia, bez oparcia i z niewystarczającą wiedzą na temat zasad funkcjonowania w nowym kraju. Udział w projekcie może pomóc im w integracji i znalezieniu pracy, może okazać się nieocenionym wsparciem w założeniu własnego biznesu!


Uczestnicy mogą liczyć również na:


- certyfikaty,


- nawiązanie relacji z przedsiębiorcami z Polski,


- uzyskanie wiedzy z tematyki prowadzenia biznesu w naszym kraju,


- poznanie historii ukraińskich przedsiębiorców działających w Polsce oraz ich recepty


na sukces, 


- czy możliwość wsparcia w ramach uczestnictwa w projekcie! 


Warto nadmienić, że dotychczas nie były prowadzone w Polsce takie działania,


których misja skupiałaby się na podniesieniu kompetencji zawodowych kobiet z


Ukrainy.


Ta inicjatywa jako cykl wydarzeń edukacyjno-biznesowych to szansa stworzenia długoterminowych relacji i sieci kontaktów biznesowych, co przyczyni się do unikalnego zwiększenia wzajemnego zaufania i zrozumienia w ramach społeczności Polski i Ukrainy oraz do promowania dialogu międzykulturowego. 


Chcesz wziąć udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach z przedsiębiorcami? Napisz do Nas: [email protected]

Więcej informacji na stronie https://beebrave.pl/  |  https://www.facebook.com/fundacjabeebrave

Oceń

Komentarze
Reklama