Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Letnie Brzmienia 2023 w Rzeszowie. Ruszyła sprzedaż karnetów

Sobel podczas koncertu Letnie Brzmienia 2022 w Rzeszowie
DSC03298

Autor: fot. Kuba Kluz

Letnie Brzmienia w przyszłym roku w Rzeszowie odbędą się w dniach 7-8 lipca w zupełnie nowej formule. Karnety są już dostępne w sprzedaży!

- W 2023 roku to my podróżujemy do Ciebie, tym razem na dłużej i tylko raz. Przez 9 letnich weekendów, od czerwca do września, odwiedzimy 9 miast, by dać Ci okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. W centrum Twojego codziennego życia na te 2 dni stworzymy taneczny świat dla Ciebie i Twoich bliskich. Poczuj moc muzyki – z sobą, wśród przyjaciół – tak, jak lubisz najbardziej - informują organizatorzy. 

Letnie Brzmienia ponownie w Rzeszowie


niezapomnianą atmosferę i muzyczne emocje zadbają jak zawsze Twoi ulubieni artyści i artystki. W wakacje będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć się weekendowo: w Bielsku-Białej, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Warszawie, Łodzi, we Wrocławiu, w Gdańsku i Poznaniu.

Przypomnijmy, że do tej pory, czyli podczas trzech edycji wydarzenia, wystąpiła plejada gwiazd, w tym m.in. Sanah, Mrozu, Zalewski, Hania Rani, Nosowska, Vito Bambino, Ralph Kaminski, Kwiat Jabłoni, Brodka, Mikromusic, Błażej Król, Artur Rojek, Bitamina, Mery Spolsky, Natalia Przybysz, Tymek, Kortez, Sobel, Karaś/Rogucki, Ania Dąbrowska, Kult, Kuba Badach, Daria Zawiałow, Igo i Kaśka Sochacka.

Harmonogram koncertów 2023:  • Bielsko-Biała / 23–24 czerwca

  • Kraków / 30 czerwca - 1 lipca

  • Rzeszów / 7–8 lipca

  • Lublin / 21–22 lipca

  • Warszawa / 28–29 lipca

  • Łódź / 4–5 sierpnia

  • Wrocław / 18–19 sierpnia

  • Gdańsk / 25–26 sierpnia

  • Poznań / 1–2 września


Letnie Brzmienia 2023 w nowym, festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy wyznaczają trendy.

To też mnóstwo wydarzeń specjalnych, interaktywnych dla publiczności. Projekt poznańskiej agencji Good Taste Production wyróżnia coś jeszcze – Letnie Brzmienia pobudzają miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności. Więcej na https://www.eventim.pl/campaign/letniebrzmienia/?affiliate=GTP

plakat wydarzenia

11111

11111


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów