- W wyniku karambolu do szpitala trafiło pięć osób – czterech obywateli Ukrainy podróżujących chevroletem oraz kierowca forda. Jak poinformowała policja, wszyscy kierujący uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi – podsumowuje podkomisarz Magdalena Żuk.
Fot. KMP Rzeszów
Napisz komentarz
Komentarze