Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 25 czerwca 2026 14:56
RZESZÓW INFO
Reklama

Zdrowie

Mamy 8. dziecko z in vitro!
Mamy 8. dziecko z in vitro!
Już 8 dzieci urodziło się dzięki rzeszowskiemu programowi refundacji leczenia niepłodności metodą in vitro. Najmłodsze maleństwo przyszło na świat w tym tygodniu. 08.03.2025 15:52
Przyszpitalna Szkoła Rodzenia w USK w Rzeszowie
Przyszpitalna Szkoła Rodzenia w USK w Rzeszowie
Jedyna bezpłatna szkoła rodzenia w Rzeszowie została właśnie otwarta przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. Dla przyszłych rodziców oznacza to całkowicie darmowy dostęp do niezbędnej wiedzy, umiejętności i wsparcia ekspertów, które pomogą im w pełni przygotować się do porodu oraz pierwszych chwil życia z dzieckiem. Program otwarty jest dla wszystkich kobiet w ciąży i ich partnerów. 08.03.2025 15:47
Jubileusz kliniki. III Podkarpackie Forum Chorób Rzadkich i Ultrarzadkich [FOTO]
Jubileusz kliniki. III Podkarpackie Forum Chorób Rzadkich i Ultrarzadkich [FOTO]
Jubileusz kliniki stał się okazją do organizacji III Podkarpackiego Forum Chorób Rzadkich i Ultrarzadkich, podczas którego przez dwa dni lekarze z różnych ośrodków wymieniają się wiedzą, doświadczeniami oraz rozmawiają o wyzwaniach, jakie stawiają przed medykami choroby rzadkie. Wśród uczestników forum są także rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. n.med. Adam Reich oraz dyrektor rzeszowskiej „dwójki” Barbara Rogowska. Forum jest jednocześnie okazją do przypomnienia o jeszcze jednym jubileuszu – 25 latach istnienia oddziału podkarpackiego Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. 02.03.2025 12:00
Wiceminister Wiesław Szczepański na Podkarpaciu. W Rzeszowie odwiedził szpital MSWiA
Wiceminister Wiesław Szczepański na Podkarpaciu. W Rzeszowie odwiedził szpital MSWiA
Szpital MSWiA w ciągu ostatniego roku wyraźnie się rozwinął. Dzięki wzorowej współpracy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz wsparciu finansowemu udało się zrealizować wiele inwestycji i kupić supernowoczesny sprzęt. 26.02.2025 12:40    2
Mamy nowego Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie immunologii klinicznej
Mamy nowego Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie immunologii klinicznej
𝗟𝗲𝗸. 𝗺𝗲𝗱. 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗗𝘂𝗹𝗶𝗯𝗮𝗻-𝗪𝗼𝗷𝗻𝗮𝗿 - nowym Konsultantem Wojewódzkim w w dziedzinie immunologii klinicznej. Została powołana z dniem 24 lutego 2025 r. na pięcioletnią kadencję. 24.02.2025 12:51
KOMENTARZE
Autor komentarza: Aad Treść komentarza: Ale żeś głupi. Słońce przygryzło Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Juras Treść komentarza: "zszokowana dziewczyna rozpłakała się natychmiast po całym zajściu" - proponuję niech chodzi piechota. A ten pseudo instruktor nauki jazdy powinien odpowiedzieć za uporczywe blokowanie lewego pasa. Czego ten pajac uczy? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:17 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Jureczek Treść komentarza: A ja domagam się ukarania instruktora za uporczywe blokowanie lewego pasa. I matki tej dziewuchy za to że bredzi farmazony. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:16 Źródło komentarza: Jan R. szaleje po podkarpackich drogach! Najpierw rozbił Scanię na S19, teraz o mało nie zabił kursantki z "eLki" na A4! [WIDEO] Autor komentarza: Ania Treść komentarza: Bardzo mądry człowiek miał swoje zdanie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 23:05 Źródło komentarza: Andrzej Szlachta zawieszony przez PiS. To konsekwencja głosowania ws. prezydenta Rzeszowa Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Zawsze możesz wyjechać do pięknych Niemiec, czy za Ural, zamiast tutaj żale wylewac i obrażać Polaków. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 12:41 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych! Autor komentarza: Patriota Treść komentarza: Pewnie wolał byś żeby było jak we Francji albo Anglii, ale tu jest Polska, i dobrze wiesz że bez strachu ze strony imigrantów to sami gwałci ile i mordercy by wjeżdżali, bardzo dobrze się chłopaki zachowały, co tamci imigranci robili w nocy na ulicy? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:43 Źródło komentarza: Brutalna bijatyka w regionie. Sześciu obcokrajowców rannych!
Reklama
Reklama