Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Pan Adam potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Pomóżmy mu!

Pan Adam potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Pomóżmy mu!
big_907432a1-df83-46de-a6e0-bfd685b439bd
Prawie dwa lata temu rodzina pana Adama Markowskiego przeżyła prawdziwy dramat. Był dokładnie 17 listopada 2021. Ten dzień zapadł im na długo w pamięci. 

Pan Adam wrócił do domu po pracy. Chwilę porozmawiał z domownikami. W pewnym momencie opadł na sofę cały siny. Rozpoczęła się reanimacja. Na początku reanimację przeprowadzał zięć pana Adama, a po 15 minutach ratownicy z pogotowia. Walka o życie trwała ponad godzinę. Udało się przywrócić akcję serca. 

Niestety zatrzymanie krążenia i zawał serca doprowadził do niedotlenienia mózgu. Przez miesiąc pan Adam przebywał w śpiące farmakologicznej. W trakcie pobytu w szpitalu przeszedł zapalenie płuc i zarażenie gronkowcem.

Rodzina pana Adama zbiera obecnie środki na centrum rehabilitacyjne. Koszt miesięczny pobytu wynosi jednak 25 tysięcy. To jednak przekracza możliwości finansowe rodziny.

Rodzina prosi o pomoc. Kliknij i wpłać środki.  Zachęcamy do wpłat. 

Już dziś koncert kolęd i pastorałek w Głogowie Małopolskim - cel pomóc panu Adamowi. 

Już dziś w Sanktuarium Matki Bożej Głogowskiej odbędzie się koncert kolęd pt. "Otwórzmy serca kolędą". Środki zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na leczenie pana Adama. Zachęcamy do udziału. Początek o godzinie 19:00. Więcej szczegółów na plakacie.


FB_IMG_1674284821725
FB_IMG_1674284821725


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów