Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Rzeszowskie Juwenalia Politechniki Rzeszowskiej nominowane w kategorii „Najlepsze Juwenalia w Polsce"!

Ogłoszono nominacje do prestiżowej nagrody ProJuvenes w kategorii „Najlepsze Juwenalia w Polsce". Rzeszowskie Juwenalia Politechniki Rzeszowskiej znalazły się wśród wyselekcjonowanych uczelni, co stanowi ogromny powód do dumy dla całego miasta i jego akademickiej społeczności.
  • Źródło: Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej
Rzeszowskie Juwenalia Politechniki Rzeszowskiej nominowane w kategorii „Najlepsze Juwenalia w Polsce"!

Źródło: Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej

Rzeszowskie Juwenalia od lat cieszą się ogromnym uznaniem zarówno wśród studentów, jak i mieszkańców regionu. To nie tylko wyjątkowy czas zabawy i relaksu, ale także okazja do podkreślenia znaczenia młodzieży w życiu społecznym Rzeszowa. 

Determinacja i zaangażowanie organizatorów sprawiają, że wydarzenie to przyciąga co roku tysiące uczestników, pozostawiając na długo niezapomniane wydarzenia.
 

Nominacja Rzeszowskich Juwenaliów Politechniki Rzeszowskiej w konkursie ProJuvenes w kategorii „Najlepsze Juwenalia w Polsce", to doskonała okazja, by okazać wsparcie dla tego wyjątkowego wydarzenia. Każdy może przyczynić się do zwycięstwa Rzeszowa – wystarczy oddać swój głos w konkursie.

GŁOSY MOŻNA ODDAĆ NA: http://bit.ly/rzeszowskiejuwenalia

Autor: Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej


Zachęcamy wszystkich sympatyków Rzeszowskich Juwenaliów do wzięcia udziału w głosowaniu na stronie internetowej ProJuvenes. Każdy oddany głos to wyraz uznania dla wysiłku całej społeczności akademickiej i miasta, które razem pracują, by Rzeszowskie Juwenalia były niezapomnianym wydarzeniem.


Głosowanie trwa od 1 do 12 listopada 2023 r, (do godziny 23:59), a wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali ProJuvenes. Każdy głos ma znaczenie, więc dajmy się poznać jako społeczność, która wspiera i docenia swoje Juwenalia!

ProJuvenes to prestiżowa nagroda, która przyznawana jest najlepszym wydarzeniom akademickim w Polsce. Konkurs ma na celu promowanie i docenianie inicjatyw studenckich oraz integrowanie środowiska akademickiego.


Więcej informacji na stronie:  https://projuvenes.psrp.org.pl/


Podziel się
Oceń

Komentarze
Reklama Drukarnia Rzeszów